Jaki najbardziej opłacalny?

Witam

Mam takie pytanie bo szukam telefonu (chodzi o abonament w orange, erze lub plusie) jakis zwykly tani do 100zl a zebym przy sprzedazy dostal za niego najwiecej. Bo chce kupic telefon z abonamentem i sprzedac telefon i nie wiem jaki mi sie najbardziej oplaca (z tych najtanszych)

Mozecie mi cos doradzic?

I prodsilbym jeszcze o podoanie w jakiej sieci :stuck_out_tongue:

Z gory dziekuje i pozdrawiam Marus.

moze najlepiej zrobisz jak sobie poszukasz na stronie orange , ery i plusie tam masz podane ceny i modele na abonament:)

No tak wszystko fajnie ceny ok tylko ze mi chodzi glownie nie zeby wybrac najtanszy tylko taki, ktory najdrozej sprzedam (z tych podstawowych) a tego tam nie podaja.

marus005 : to może poszukaj na allegro ? Popatrz na ceny ? To aż takie trudne jest ?

Chyba nie zrozumiales pytania…

Co mi po tym ze zobacze po ile ludzie na allegro chca cos sprzedac? Jak ja nie sprzedam na allegro i wogole za inne pieniadze.

Nokia 3100

spisz sobie na kartce telefony jaki mozesz kupic, a potem przejdz sie do komisów gdzie telefony kupia od Ciebie i zapytaj ile bys za nie dostał…

SonyEricsson k750i kupisz w plusie na abonament za 250zł, abonament 70zł. Sprzedaż go w komisie za 700zł, a na allegro za 800zł

marus005 Ty chyba nie rozumiesz zbytnio… Ceny z allegro są najbardziej wiarygodne bo jest konkurencja duża -> nie mówię żebyś patrzył na używane modele ale o nowe telefony które proponują komisy. Oczywiście sprzedasz za mniej w zależności od modelu telefonu ale to już inna sprawa. Jak popatrzysz na allegro to będziesz miał przynajmniej podstawowe pojęcie ile dany telefon jest wart.

Nom racja racja to tak zobacze:)