Jaki najlepszy Call of Duty - online

Witam, jak w temacie.

Która część jest aktualnie najlepsza (najpopularniejsza) jeśli chodzi o grę multiplayer ??

Osobiście uważam, że COD Black Ops.

Najlepszy to był pierwszy modern warfare, a teraz najpopularniejszy chyba jest black ops, bo wyszedł jako ostatni. Od pierwszego modern warfare w multiplayer call of duty nie zmienia się dosłownie nic, pomijając perki i mapy więc właściwie jest obojętne którego kupisz, z każdego będziesz tak samo zadowolony.

Online to najlepszy jest CoD 4, potem jako drugi CoD 5

Teraz wyjdzie MW3

Z moich odczuć jako gracza w multi CoD2 i Modern Warfare 1 uważam,że CoD2 nic nie przebija-masz wszystko czego potrzebujesz,kilka polskich serwerów,gdzie zachowywana jest kultura(w MW też jest-ale czasem byłem świadkiem naprawdę niemiłych “dialogów”), naprawdę dynamiczne mecze i,jak dla mnie, o wiele lepszy klimat.

BTW: Ze względu na post Spectatora o multi od MW chyba mogę je porównywać na podstawie tylko MW,bo ponoć noc się nie zmieniło…

Jeżeli głownie będziesz grał w MP to z całej serii mogę ci polecić tak : MW1 i MW 2 i być może dobre tez będzie MW3 .

Black Ops odpada; tnie i wogole mi sie nie podoba tamtejsza rozgrywka ;/ ale to tylko moje wymysły

Ogólnie tak jak Ci napisałem najczęściej ludzie grają w CoD4>Cod6>BlackOps

A to ciekawe, bo mi wyszukiwarka gier już od dawna nic nie znajduje w CoD MW2.

Ja na ps3 nie mam problemów z ilością graczy online

Modern Warfare 2.On mi się nigdy nie nudził.Był ciekawszy.Dużo więcej rzeczy tam według mnie było.

No cóż… na PC w MW2 Multiplayer już nie idzie zagrać. Chyba, że przez AlterIWNet, ale nigdy nie próbowałem no i nie jest to legalne.

Tylko czekać ns MW3 i BF3 (choć ten drugi śmierdzi i tak kupie obie na premierze (a to całe 400zł na PS3/Xbox dlatego uważam, że ceny gier na konsole to patologia :frowning: ))

Patrząc z drugiej strony gry na PC dużo taniej nie wychodzą, bo nie możesz brać pod uwagę kosztu samych gier, musisz do tego doliczyć co jakiś czas koszt zmiany kompa.

PS3 wezsło na rynek w listopadzie 2006 (w europie marzec 2007) i cały czas bez problemów można grać w nowe tytuły, ile kasy musiał byś wyłożyć od tamtej pory aby bezstresowo, przy w miarę dobrych detalach zagrać w najnowsze tytuły?

@ LeserGD ,tylko nie zaczynaj tu wojny między-platformowej-ustalmy,że i kompy i konsole mają wady i zalety :slight_smile:

Na temat CoD już się wypowiedziałem i zdanie podtrzymuję-u mnie liczy się tylko 2 i Modern Warfare.