Jaki najlepszy darmowy CS?

Witam,

Jakoż iż nie należę do grona osób, które HTML mają w małym paznokciu, chciałbym sobie zrobić strony na darmowym CS’ie. Używałem tnb.pl, które jest najlepsze, pod względem młodych userów, ale później wyłączyli możliwość dodawania kilku adminów - co mnie lekko wkurzyło. :x

Czy są jeszcze w Internecie jakieś darmowe strony, z dostępnymi CS’ami ? Nie mam czasu, aby się bawić w tym HTML, a poza tym on nie jest dla mnie. Kilka razy próbowałem, skończyło się prędzej niż zaczęło. xD

Pozdrawiam. :slight_smile:

Chodzi Ci o CMSy ?

Może serwery z preinstalotorami ? np. yoyo.pl

Jeżeli Ci chodzi o CMS to np. phpfusion (IMO najlepszy)lub phpnuke.

zainteresuj sie tym

StudioLine Web + Photo Classic 3 Plus

Oprogramowanie do tworzenia i publikowania profesjonalnych witryn internetowych, a wszystko to w jednym interfejsie bez znajomości HTML. Program łączy wszystkie funkcje do tworzenia, publikowania oraz aktualizowania witryn internetowych. Aplikacja ma szeroką bazę narzędzi, które pozwalają na import i edycję grafik. Aplikacja działa w trybie WYSIWYG. W budowie własnego projektu przyda sie na pewno spora baza gotowych szablonów. Program ma wbudowanego klienta FTP- który pozwala umieścić projekt na wybranych serwerze.

szukaj w Google jest wersja portable

Portable StudioLine Web 3.50.52.0 Multilingual + Photo Classic 3 Plus

http://www.google.pl/search?client=fire … j+w+Google

A są gdzieś takie serwery, gdzie dostaje się gotowy szablon tak jak na bnx.pl/tnb.pl/vgh.pl/dbv.pl (te wszystkie strony to jedna cała xD).

To jest jedna strona, którą udało mi się zrobić na szablonie z tnb.pl: KLIK, wiem, że marna. :stuck_out_tongue:

EDIT: RealMadryt, dzięki za cynk, na pewno się przyda. :slight_smile:

engine: PHP-Fusion v6.01

kasha theme by: sonar from EP

No widzisz to jest php-fusion i możesz mieć to na każdym hostingu jakim tylko chcesz.