Jaki najlepszy hosting?


(tweant) #1

Chciałbym kupić hosting który działałby szybko, miał od 1GB miejsca. Wystarczy jedna baza ale wolałbym więcej. Funkcja mail(). Najważniejsza jest szybkość i niezawodność. Co byście mi polecili?


(skandyn) #2

http://www.pdg.pl/

Pozdrawiam.


(Jacob) #3

Chodzi Ci o płatny czy o bezpłatny?


(flaszer) #4

Odpowiedź w pierwszym zdaniu autora :wink:

Również polecam pdg.pl lub netmark.pl


(Jacob) #5

netarteria.pl - polecam bo sam mam tam stronę - mam nieograniczoną ilość subdomen, jest zawsze dostępna i pomoc w razie czego następuje w ciągu 24 godzin od zgłoszenia - to bardzo szybko... i nie są aż tacy drodzy...


(birbag) #6

są drożsi od "najdroższych" : nawet nazwa i home mają taniej ( biorę pod uwagę ofertę wraz z ceną )


(neo10) #7

Ja mogę polecić w zasadzie tak jak kolega z postu wyżej http://www.linuxpl.com/ za 48,80zł rocznie mamy konto 2gb z transferem miesięcznym 20gb

http://www.linuxpl.com/?id=hosting&k=w1gb

Ostatnio na rynek polski wszedł także http://www.1and1.pl/ dają konto gratis z domeną pl na 2 lata ale nie wiadomo ile będą chcieli po tych 2 latach :confused:


(Asperek) #8

Akurat co do http://www.1and1.pl to raczej odradzam. Szczegóły: http://gachowy.pl/2010/08/29/1and1-wcho ... la-oferta/

Tak to chyba najodpowiedniejszą ofertą jest linuxpl.com :]


(Hubert Rozplochowski) #9

Ja ze swojej strony polecam WEBD. Mam u nich swoją pierwszą stronkę i jak na razie działają bez zarzutów. Pisałem do nich ze dwa maile, odpowiadali po jakiś 2-3 godzinach.


(Jacob) #10

Gość opowiada bzdury - pisze informacje których w żaden sposób nie potwierdza. Wpiszcie w google "1and1 review" - Tysiące historii ludzi nabranych w butelkę przez tę kryminogenną firmę. Nie dajcie się nabrać na ich podpuchę! - tysiące ludzi, a jak duża część to użytkownicy konkurencji, którzy zdenerwowani, że wybrali gorszą ofertę, muszą sobie usprawiedliwić swoją głupotę, więc wypisują bzdury na forach?

Identycznie było (w mniejszym stopniu nadal jest) w polskim Play - ile to ja się osłuchałem, że w Playu znikają pieniądze z konta, że za ten stan darmowy później przychodzą rachunki do domu (i to na parę tysięcy złotych podobno), że nie ma zasięgu itp. Żadna z tych informacji nie pochodziła jednak oczywiście od użytkownika tej sieci, tylko od użytkowników telefonów abonamentowych innych sieci.


(Asperek) #11

Akurat tej informacji z wykopu nie jestem w stanie potwierdzić. Ale co do reszty, to chyba nie da się tak łatwo zaprzeczyć :]

PS: Akurat złych opinii w internecie o 1&1 jest sporo :]


(Sitemaster) #12

Co do 1and1, to wybaczcie, ale firma, która nie podaje lub ukrywa gdzieś takie informacje jak szczegółowe parametry, warunki umowy, regulamin etc. jest dla mnie niewiarygodna.

Niby za darmo i niby potem będzie można przenieść - a gdzie konkrety?! Jakoś nie chce mi się wierzyć, by potem umożliwili darmową przeprowadzkę.


(Jacob) #13

No z tymi DNSami mnie wnerwili. Sorry, ale specjalnie na stronie nie podaję adresu, nawet w danych do przelewu, żeby nie można było tego tak łatwo odkryć. A tu nagle tak firma bez obaw ujawni moje wszystkie dane, łącznie z numerem telefonu.

Oczywiście, telefonu do nich nie ma - co z tego, że konkurencja oferuje całodobową pomoc techniczną, także przez chat itp. Napisałem do nich e-mail i cały czas brak odpowiedzi.

Ciekawe czy z tego można w jakikolwiek sposób zrezygnować...

EDIT:

Po wysłaniu do nich e-maila dowiedziałem się, że mogę do nich zadzwonić - i podali mi swój numer telefonu. Po 10 minutach czekania udało mi się połączyć z konsultantem, który poinformował mnie, że w najbliższych dniach dane użytkowników domeny będą ukryte. Tak więc na razie u nich zostaje, bo mają najlepszą ofertę na rynku - u innych domenę PL można dostać za darmo tylko na rok:)