Jaki najlepszy i jak go obsługiwać?

Witam serdecznie.

Nie bardzo wiem co się wydarzyło , ale na starych danych -guiwer-nie moge wejść na forum…zatem zmieniłem skórkę…

Mam takie pytanie…

Noszę się z zamiarem zakupu netboka w okolicach od 9 cali do trochę ponad 11 , może więcej, ale

nie mam zielongo pojęcia jaki wybrać model lub firmę… doradżcie proszę ale jeżeli można z zaznaczeniem dlaczego tak lub też nie dany model czy firma.

A swoja drogą powiedzcie w jaki sposób tak naprawdę mozna cokolwiek zainstalować na tym sprzęcie skoro brak w nich napędu dvd/cd lub dyskietki.

Przecież na zdrowy rozum worda nie zainstaluje z pendriwa…wiem ,że te moje wywody głupio brzmią , ale się na tym nie znam , więc …?

Polecam MSI np. U100. Oczywiście szukaj czegoś z dyskiem 80-160GB i z 6 calową baterią.

Instalacja odbywa się przez ethernet/wifi/usb, jak się tak boisz mrzesz kupić zewnętrzną nagrywarkę pod USB i po problemie.

Spróbuj wyczyścić pliki cookie z przeglądarki a z pewnością się zalogujesz.

To akurat nie problem, wystarczy zrzucić pliki z płyty offica na pendriva, a potem normalnie instalować :slight_smile: Z czego się instaluje nie gra różnicy. Co do systemu należy zrobić bootowalnego pendriva z systemem, i instaluje się wtedy z pena ; )

Pozdro! :slight_smile: