Jaki najlepszy internet?

Kończy mi się umowa z moim starym dostawcą i szukam nowego lepszego dostawcy. Zastanawiam się nad Netią i UPC. Macie jakieś doświadczenie z tymi dostawcami? Który lepszy?

Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

Mam Netię 4 Mb i mogę powiedzieć że jest super.

Dobra prędkość, stabilnie, bez żadnych przerw w dostawach…

i przede wszystkim tanio :wink:

UPC się połaca bo ma umowę na czas nieokreślony, ale słyszałem że jest trochę niestabilna, ale za to ma dibelnie szybkie prędkości, Netia jest dobra, ale ciekawi mnie czemu jeszcze nowych prędkośći nie wprowadziła???..

A nie przyszło Ci do głowy ze ograniczają ich łącza i jakość sieci TPSa.

Przy zbyt dużej odległości od centrali to nawet 6 Mb/s nie chce się zsynchronizować, a co dopiero szybsze łącze o większych wymaganiach.

UPC pracuje na swoich łączach, które są w miarę nowoczesne, więc mogą sobie pozwolić na zwiększenie prędkości.

No i pozwalają na całego… :slight_smile:

63020295.jpg

Ja brałbym UPC, po uprzednim sprawdzeniu u sąsiadów, jak internet w UPC działa na danym osiedlu. Bo w kablówkach to bywa różnie.

UPC już odpada bo nie działają na kablach TP, a swoich w mojej okolicy nie mają itd…

Zostaje TP i Netia… Z tym, że chciałbym jeszcze wziąć do tego telewizję, a na stronce Netii nie pisze nic o telewizji, więc chyba nie mają takiej opcji :confused:

Zostaje mi chyba tylko Neostrada 2MB + licha telewizja :confused:

Jeśli chodzi o telewizję, masz jeszcze platformy satelitarne. Wszystko, co znajdziesz w podstawowym pakiecie TV TPSA (oprócz Orange Sport Info i TVP Info - TVP Info można jednak bezpłatnie odebrać z satelity Astra), masz za darmo na platformie TNK.

Do tego możesz wziąć internet np. z Netii, Orange Freedom etc.

Pisze. Mają taką ofertę, lecz mocno ograniczoną terytorialnie. Nie wierzysz? Zobacz: http://www.netia.pl/uslugi,dla_domu,53.html

Na temat Netii nie mogę Ci nic powiedzieć.

Ale przez ponad 2 lata byłem “nieszczęśliwym” posiadaczem internetu w TP.

Ciągle rozłączało, coś robili nic nie pomagało.

Do tego ten masakryczny limit, który wtedy wynosił 15gb nie wiem jak teraz.

Pomyślę nad tą telewizją na kartę ;]

A co to za limit?

Został zniesiony, kiedy TPSA straciła monopol (weszła konkurencja BSA).