Jaki najlepszy MMORPG?

L2 :smiley: wow tez fajny :smiley: ale i tak jakoś l2 bardziej wciąga:P

jak dla mnie mu onlajn

A ja widzę, że jako jedyny zagłosowałem na KO czyli Knight Online :smiley: Gra jest naprawdę bardzo fajna, jest sporo serwerów jednak ciężko się na nie dostać dlatego, że gra na nich bardzo dużo denerwujących turków. Najlepiej na serwer wchodzi się późnym wieczorem albo wczesnie rano, ewentualnie w tygodniu to jeszcze wejdzie się ok godz 12-14. Można też kupić konto premium (bronze, silver, gold) gdzie za każdym razem wchodzisz na serwer.

Gra ogólnie polega na chodzeniu (najlepiej w party) i biciu mobków na spotach ale najwięcej frajdy daje system PK (player killer). Są do tego specjalne tereny gdzie biją się dwie nacje Orki i Ludzie. Oprócz tego są jeszcze wojny i inwazje na zamek innej nacji. Grałem w bardzo dużo mmorpgow ale tak rozbudowanego PK jeszcze nie widziałem jak ma KO. Zazwyczaj jest 1vs1 albo wojny między klanami czy tam gildiamy a tu naparza się cała rasa, kazdy może sobie iść na wojnę. Nie ważne czy ma klan czy nie.

Jednak nie polega to wszystko na wciskaniu kilku klawiszy, ponieważ w grze jest coś takiego jak combo. To jest taki mały bug zrobiony specjalnie przez Twórców gry żeby zwiększyć zabawę. Polega on na odpowiednim wciskaniu klawiszy na klawiaturze żeby wyłączyć animację ciosu, dzięki temu możemy jednym strzałem włożyć nawet kilka razy dmg. I tu sie zaczyna cała zabawa, combo używa się zarówno na mobach (szczególnie na bosach których jest dużo) ale przede wszystkim na PK gdzie bez nauczonego combo nie ma co chodzić bo tylko niepotrzebnie się ginie. Nauka combo to max 3 dni, do tego dochodzi wbicie 60lvl które zajmuje ok tygodnia codziennego grania i można chodzić na PK.

Jest też specjalne miejsce na PK dla niższych lvl i tam też jest bardzo ciekawie i można się uczyć. Od 60lvl robi się master questa i zaczyna prawdziwą zabawe. Max lvl to 80.

MU Online jest żałosna , grasz grasz reset serwa i od nowa. Nie wiem co wy w tym widzicie ciekawego dla mnie to żenada.

Może jakieś screen z gry na którą zagłosowaliście?

screen060614370002ks2.th.jpg

screen070613320000sm3.th.jpg

Runescape , ale nie ma w ankiecie =\

prosze , kal online screen :

4f322e35f83cb1b0m.jpg

Swego czasu pocinałem w Silkroada i tam idzie mój głos . :slight_smile:

Diablo 2 + Expansion wymiata … :slight_smile:

grałem kiedyś w Tibie. Porażka. Tej gry nie powinno się oceniać po grafice. Grałem długi czas ale pełno hackerów. Wbiłem 50poziom i sprzedałem konto. Gdyby nie grafika i hackerzy to gra niczego sobie. Zagłosowałem, bo mamy na forum za dużo nabijaczy postów a m4rciniak powiedział, że powiesi się jak wygra Tibia albo MU :wink:

Ktoś pisał, że ma WoW’a oryginała…zapewne chodziło mu, że ma płyty oryginalne, ale na serwie to pewnie już privie gra, ale nie wnikam, jesli gra na globie to jego szczęście :slight_smile:

Co do najlepszej gry MMORPG, to oczywiście WoW.

Dodam, że nie musisz od razu kierować się na płatne serwery.

Możesz najpierw spróbować na privach, które są darmowe.

Oczywiście nie jest to to samo co gra na globalu, ale zawsze możesz sobie spróbować, a gwarantuje Ci, że będziesz się dobrze bawił.

Innych gier nie uznaje, bo poza WoW’em to raczej nie liczy się zbyt wiele. To on rozdaje karty w świecie MMORPG, czy tego chcecie czy nie. A ta “cukierkowa grafika” jak ktoś napisał … wg mnie to jeszcze bardziej przyciąga. Włączając gre mam zamiar dobrze się bawić i zobaczyć coś ciekawego, a nie ponure komnaty i ciągle zachmurzone niebo…taki widok mam za oknem…

Uwierz mi, jak pójdziesz w WoW’a na pewno nie będziesz żałować !

Według mnie najlepsze są Guild Wars I WoW. Lubię też Lineage II. Ale zupełnie nie rozumiem ludzi którzy twierdzą że to Tibia :shock: Nie będę tu używał wulgaryzmów ale to ■■■■ dla… Mamy demokracje i każdy ma prawo do takiego wyboru :lol:

WoW jest najlepszy, gdyby jeszcze nie abonamenty to by było super 8)

Wedlug mnie WoW najlepszy :wink: Czekam na nowy dodatek i obnizenie ceny abonamentu 8) (na to 2 raczej sie nie zanosi :stuck_out_tongue: )

Eudemons :mrgreen:

War Rock 8)

Lineage II forever!

![:spoko:](https://forum.dpcdn.pl/uploads/icon_spoko.gif)

Nie grałem w większość wymienionych gier w ankiecie, jednak od jakiegoś czasu moją pasją stał się Cabal Online, to też na niego oddałem swój głos. Gra wciąga niemiłosiernie, zresztą podobnie jak większość dobrych “MMPORPGów”. Jakby ktoś zaczynał dopiero i chciał na “rozruch” trochę funduszy to proszę pisać, nick w grze jak na forum, serwer Mercury. Moja postać to Blader 73lvl póki co.

btw

Sorki za odkopanei tematu :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam

moim zdanie diablo 2 to najlepsza gra jakie kiedy kolwiek wyszla

mysle ze bedzie jeszcze 3 czesc a narazie gram w warrock :stuck_out_tongue:

Taa…

Tylko że ktoś kto robił tą ankietę to chyba nie wie co oznacza skrót MMORPG

Guild Wars - to nie MMORPG lecz CRPG ;]

Głos oddałem na World Of Warcraft.