Jaki najlepszy samochód do DRAGU w NFS: Pro Street?

może zonda i rozwija duże prędkości ale jest niestabilna, ja viperem bije rekordy w każym teście - i dobrze jest ustawić szerokie i miękkie opony

dzieki

na co ci stabilność w dragu??

ja mam osobne auto do stawania na 2 kołach…

3lev zawieszenia i silnika wystarczy do każdego auta…

Ej a ja mam problem gram od niedawna i przeszlem 7% karierry.Ale nie moge znalesc samochodu do dragu bo ten co mialem okazal sie zaslaby.Jak ktos wie jaki bedzie najlepszy to prosze o odpowiedz.

Podrasowany Ford Mustang Shelby GT500

teraz kupilem corvette i zobacze jak sie bedzie spisywac.Ale dzieki

Ja mam dwa osobne auta do dragu i stania na dwóch kołach.

Do dragu jest najlepsza moim zdaniem Toyota Supra :smiley:

A do stania na dwóch kołach jest Dodge Challenger , i nikt go nie pokona. 8)

Obczaiłem żeby nie tuningować skrzyni biegów , a zostawić go na oryginalnych 3 biegach.

W wyścigu od razu wrzucam 3 bieg, czekam na zielone światło , i wtedy nitro i gaz do końca. Silnik się nie przegrzewa bo to ostatni bieg , a samochód stoi dęba przez całą długość wyścigu. :twisted:

Ale czy do Supry jakis lepszy tuning potrzeba do dragu?

Ja mam GTO 916 km, Camaro SS 657 km i czasy mam np. 7.01(czas Camaro SS) na 1/4 :dres:

Witam ja mam Pagani Zondę i az sie nieraz boje nia jechac… MASAKRA samochod idealny do dragu ale trzeba umiec nad nim panowac. Oto foto jakie mialem najlepsze wyniki mysle ze sa niezle

http://yfrog.com/7dosigij

JA miałem 7.89 na 1/4 mili Subaru Imprezą 900 konnym. :smiley:

Do jeżdzenia na tylnych kołach polecam starego challengera. Wystarczy środek ciężkości na tył przestawić, a w dragu to już praktycznie sam idzie w góre :smiley: :smiley:

A co do driftu polecam:

Corvetta C6

Lotus Elise (jest malutki ale bardzo dobrze trzyma się drogi) :slight_smile:

Wedłud mnie to shelby ja nim wygrałem króla

Dodane 23.07.2010 (Pt) 20:50

Wszyscy się mylicie najlepszym samochodem do dragu jest shelby ja nim zdobyłem Króla hehehe :o :o :o