Jaki najlepszy samochód do DRAGU w NFS: Pro Street?

Witam !

Jaki najbardziej polecacie samochód do DRAGU w Pro Street ? po przejsciu 15% gry

W tej chwili mam Corvette i juz mam problemy z przejściem dragu max tuning coś pomoze ? bo narazie zainstalowałem tylko azot

Proszę o wypowiedzi :slight_smile:

Wesołych Świąt :slight_smile:

Witam

Polecam ci kody oto one:

COKEZERO - Odblokowuje specjalną wersje VW Coke Zero Golf GTI za darmo.

ONLINESUBARU - Dodaje Subaru Impreza WRX Sti dla trybu online za darmo.

MITSUBISHIGOFAR - Dodaje Mitsubishi Lancer Evolution za darmo.

SAFETYNET - Markery na reperacje naszego auta.

CASHMONEY dodaje 10000 $

REGGAME - zabawna rejestracja?

ZEROZEROZERO Odblokowuje inną wersje VW Golf GTI za darmo.

1MI9K7E1 - nieznany wynik?

1IS97A1 - Odblokowuje Felgi.

W2IOLLO1 - Odblokowuje Vinyle.

1MA9X99 - Odblokowuje Decale (napisy).

HORSEPOWER - Upgrade Silnika.

ITSABOUTYOU - Dodaje Audi TT za darmo.

WORLDSLONGESTLASTING - Dodaje Dodge Viper SRT10 za darmo.

ENERGIZERITHIUM - Odblokowuje specjalny Lithium Energize Vinyl za darmo.

CASTROLSYNTEC - Odblokowuje Castrol Syntec Vinyl za darmo.

LEIPZIG - nieznany wynik?

IPZIG - nieznany wynik?

UNLOCALLTHINGS - Dodaje Nissan 240SX, Pontiac GTO, Chevrolet Cobalt SS i Dodge Viper (getunt) za darmo.

COLLECTORSED Odblokowuje Acura NSX, Acura Integra, Audi RS4, Lexus IS350, Pontiac Solstice GXP za darmo.

nie jestem pewny czy te kody działają karierze jeśli tak to masz tam kody na parę fajnych autek:)::):slight_smile:

Nie nie za kody dziękuje chcem przejść NFS’a bez żadnej pomocy :slight_smile:

Moim skromnym zdaniem najlepsza do dragu jest oczywiście Pagani Zonda F. Jest lekka, ogromnie mocna, a do tego bardzo opływowa. Lekki tuning, najmocniejsze części i dobra zmiana biegów skutkują nieziemskimi wynikami (rekord jaki ustanowiłem na 1/4 mili to 6,29 s!)

co ty gadasz?!

zonda i drag?

2 różne sprawy :stuck_out_tongue:

próbowałem najpierw do gripu ale okazała się za szybka

w dragu 1/4 mili była wręcz nie możliwa (długo rozpędza na 1 biegu)

do driftu to nawet nie próbowałem :slight_smile:

w szybkości zawsze wygrywam

do dragu mam BMW M3 E46

800koni i wygrywam z ryo :slight_smile:

PS. do gripu dobrym autem jest Ford GT. Ma napęd na tylne koła co się przydaje na ostrych zakrętach

PS2. moge udzielić rad co do tuningu ręcznego w dragach :smiley: tylko niech ktoś założy temat na forum bo nie chce mi się odpisywać 5 razy to samo na PW :stuck_out_tongue:

@klopas - Zonda, z mocnym silnikiem i dobrym tuningiem (utwardzenie zawieszenia, zwiększenie ciśnienia w oponach) daje rezultaty o 30% lepsze niż M3 E46. Jest lekka, wskaźnik opływowości (aero) ma prawie na max 4 stopnia, do tego przyspieszenie ma genialne. Zawsze po starcie od razu jestem z przodu. A jeżeli za długo Ci rozpędza na 1 biegu - to od czego masz ustawienia w Tuningu dotyczące długości przekładania biegów? Najlepszy czas jaki uzyskałem Zondą F (BTW - 1100 koni) to 6,29 s na 1/4. Pokonałem Ryo o 3 sekundy. To tak gwoli ścisłości. Mam wrażenie, że po prostu panuje opinia, jakoby do dragów nadawały się tylko amerykańskie Muscle Cary i różnego rodzaju samochody japońskie. Wyjątki stanowią jeszcze te które są jak najmniej opływowe - stąd Twoje BMW - bez obrazy.

a co do zmieniania szybkości zmiany biegów

żeby osiągnąć jak najlepszy czas wystarczy dać najdłuższe zmiany biegów…

PS. wszystko co nie jest gazowaniem jest stratą czasu…

Witam panowie, a co waszym zdaniem jest najlepsze do jazdy na dwoch kolach w dragu?Bo np. Pagani Zonda chyba wogole sie nie podnosi?

P.S. przepraszam za brak polskich liter ale pisze z laptopa z francuska klawiatura(siostra przyjechala i przywlaszczyla sobie kabelek od internetu :frowning: )

Właśnie nie bardzo. Chodzi tam głównie o przyspieszenie - więc ustawiając na dłuższe zmiany biegów, skazujemy się na gorszy czas. Wiadomo - prędkość maksymalna urośnie, tylko co z tego skoro nawet nie zdążymy do niej dobić? 1/4 mili to bardzo krótki dystans. 1/2 zresztą też…

Tak naprawdę trzeba sobie po prostu ustawić autko pod siebie i każdy bieg (szybkość zmiany) dobrać do własnych potrzeb. Pozdrawiam

ja zrobiłem 1/2 mili zwiększając na maxa z 13 na 12 sek…

jest to różnica

OK, z tym że mój rekord na 1/2 mili to… 9,66 ;] - jest różnica!

ja mam tylko 800konne BMW M3 E46…

a ty zonde :stuck_out_tongue:

Fajnie to brzmi “tylko 800 konne” hehe :wink: Wiem, ja Ci tylko chciałem udowodnić, że Zonda jak najbardziej się w Dragach sprawdza.

aha i żeby auto się podniosło musi mieć zawieszenie 3 lev…

i najlepiej podnosi koła jakiś muscle np. :

Dodge Challenger '71

Dodge Charger R/T '69

Chevrolet Camaro SS '67

Chevrolet Chevelle SS '70

Chevrolet Corvette C2 '63

Plymouth Hemi Cuda '70

Pontiac Bonneville GTO '65

a jak masz patcha 1.1 to jeszcze:

Plymouth Road Runner

mam nissana 350z i jak sie okazalo wystarczy tylko pokombinowac. na ppoczatku bez tuningu robilem jakies 100 metrow, potem ustawilem zawieszenie na miekko i robie bez problemu cale 400 metrow :wink:

witam. ja do dragu i jazdy na dwóch kółkach miałem toyote supre. jak na 15% gry to bardzo dobre auto (nie wiem czy jest już odblokowane).

czasy w dragu może nie są najlepsze ale w dragu na 1/4 mili miałem około 7 sek, a w dragu na 1/2 około 12. a co do jazdy na dwóch kółkach to przednie koła opadały mi przed samą metą. na 3 biegu nitro i jedziesz… :mrgreen:

dla mnie w dragu nalepiej sprawdza się BMW z4. 1/4 mili zawsze koło 8s i 1/2 okolo 12 spokojnie, tylko dobrze jest ustawić w tuningu biegi stopniowo od 0 na pierwszym biegu zwiększając co kilka punktów na każdym następnym. Przy jeździe na dwóch kołach osiąga ponad 300 metrów dodając nitro na 3. Tak samo jest to dobre auto do gripu tylko w tym wypadku trzeba układ kierowniczy ustawić na sztywny. Jestem ciekaw jakie auta są najlepsze do próby szybkości - żeby było stabilne przy dużych prędkościach - nie mogę takiego znaleźć jak na razie.

juz wygrałem nfsps i powiem ze najlepsze auta to:

grip- ford gt

drag- pagani zonda f

drag na 2 kołach - dodge charger

szybkość- lambo

drift- rx7

klopas , a zonda nie nadaje sie na szybkość??

może być ale po co?

pontiac od króla szybkości jedzie ledwo 200km/h…