Jaki najlepszy

Azureus

Exeem Lite

BitTorrent Official Client

BitTornado

BitCome

Szukajka dzisiaj nie działa? :slight_smile:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 822#194822

Azurek jeft wypasiony, ale używam małego, dobrego BitTornado 8)

Raczej BitComet, ale pozostałe też są dobre.

a może jakies komentarze odnośnie tego oprogramowania bo jak na razie to tylko przelewanie z pustego w próżne, a do takich celów służy ankieta.

" Oto kilka ciekawych funkcji jakie oferuje BitComet

Inteligentne połączenie - automatycznie optymizuje połączenie internetowe

Omijanie NATu i Firewalla (na zasadzie UPnP)

Inteligentne zajmowanie miejsca na dysku, co pozwala na skrócenie hashowania podczas włączenia kontynuowania torrentów

Kompatybilny z Windowsem XP SP2 - radzi sobie z limitem ilości połączeń TCP/IP

Inteligentna pamięć dysku - zmniejsza potencjalne zagrożenie uszkodzeniem dysku, gdy prędkości pobierania są większe niż 500 kB/s

Funkcja rozmowy z innymi użytkownikami podczas pobierania torrentów

Możliwość ściągania tylko wybranych plików z jednego torrenta

Wady:

Brak wykresów statystycznych

Niektóre trackery nie pozwalają na przeprowadzenie kontroli poprawności plików po zakończeniu pobierania (Opcje - Zadanie - Przeprowadź kontrolę poprawności …) - objawem jest nie naliczanie przez tracker tego, co wysłało się po ściągnięciu "

http://www.searchengines.pl

Programy służą w większość przypadków do ściągania nielegalnego oprogramowania, ja używałem Azureusa, bo inne mi nie działały nie wiem czemu :shock: , ale max transfer 0.28KB/s, dlatego przerzuciłem się na kaazę :wink:

BitCOmet bo mało kompa muli w przeciwieństwie do Azareusa

Na BitComecie osiągałem lepsze transferki,i mniej zamula kompa niż inne programy

ja używam bitcometa ale i kiedyś używałe azerusa (tyle że dużo ramu zżera )

więc myśle że oba są dobre

Ja uzywam Bitlorda , to jest to samo co bitcomet , ale jakos troszki szybciej mi sciaga :wink:

Pytasz to 4fun, czy moze chcesz sie dowiedziec który jest najszybszy… wszystkie sa podobne (procz chyba Exeem Lite)

Ja osobiscie uzywam BitCometa, dla mnie jest najlepszym programem tego typu. Kiedys uzywalem BitTornado, ale nie osiagalem na nim satysfakcjonujacych rezultatow.

Ja najbardziej cenie sobie DC++, gdyż osiągam na nim największe transfery.

Bitcomet niestety nie jest najlepszy na moje łącze gdyż jestem za NATem.

Dobry jest Azuresus, ale za mocno obciąża system a BitComet jest idealny!