Jaki najtańszy hosting?

Witam!

Poszukuje jakiegoś taniego hostingu. Jedyne na czym mi zależy to adres .pl, a reszta może być taka:

-5MB powierzchni dyskowej do wykorzystania na stronę internetową,

-Bazę MySQL,

-Dostęp do plików za pomocą FTP,

Jaką ofertę proponujecie?

Proszę o pomoc

Pozdrawiam!

Jako hosting to chyba najtaniej i najsensowniej linuxpl.com a co do domeny to na home.pl nazwa.pl są jakieś promocje teraz. Na pierwszy rok zapłacisz 50zł (hosting 48zł + domena 1zł), potem cena domeny będziesz wynosiła 100zł (zależy od firmy).

no jeśli chodzi o rejestrację i utrzymanie domeny to podałeś akurat dwie NAJDROŻSZE firmy

dla porównania, w masternet:

rejestracja 12zł, odnowienie 45zł, czyli pierwsze dwa lata za 57zł netto

w nazwa.pl masz 9,90 za rejestrację i 100zł za odnowienie, czyli 109,90 netto za pierwsze dwa lata - promocja jak się patrzy

podobnie w home

Oferta MasterNET by mi odpowiadała (jeśli nie ma tańszej)

Rozumiem że za rejestracje płaci sie jednorazowo,

a każde kolejne odnowienie kosztuje 45zł

Czyli za 3 lata zapłacę 102zł?

Jeśli ktoś zna tańszy to niech napisze.

Pojemność: 1500 MB

Transfer: 100 Gb/ msc

Domen: 5

Subdomen: 5

Baz danych: 2

Szczegóły na stronie :slight_smile: i za darmo :slight_smile:

A co do domeny polecam az.pl lub hekko.pl

Ale na 000webhost często padają bazy.

Ok założyłem stronę na 000webhost i teraz co mam dalej zrobić by z niej korzystać?

Na razie mam takie dane:

  • Domain

???

Wloguj się na FTP i wrzuć pliki strony. Wejdź do PMA i właduj wyciąg z bazy danych z poprzedniej strony :wink: To drugie być może nie będzie potrzebne…

Jako host mam podane takie ip:

216.108.239.136

A jak wchodzę w moją stronę (www.strona.pl) to pisze że “Nie odnaleziono adresu”

Jeszcze coś powiem na temat 000webhost.Mianowicie gdy założyłem stronę żeby potestować jak działa 000webhost nie działają skrypty znaczy np Wordpress poprostu gdy klikamy na new instalation Wordpress nie instaluje się.

Bo pewnie coś źle zrobiłeś :stuck_out_tongue: Mi tam wszystko działa…

A mi właśnie nie ,czekałem 30minut i nic.A teraz nie będę sprawdzać bo bym musiał zakładać konto bo wtedy tylko testowałem 000webhost

rejestrowąłem sie w tym hostingu i nie podoba mi sie tam problem z wolnym chodzeniem stron… wydaje mi się to tam nagminne…

co do płatnego hostingu to dobre słowo slyszalem o hekko, ale osobiście nie wiem…

także zastanawiam sie nad płatnym hostingiem - bo płace to wymagam a tak z tymi darmowymi to nic nie wiadomo :confused:

zwłaszcza, że z 000webhost stronki lubią znikać po przeróżnych awariach, a że nie ma backupów to może Cię to sporo nerwów kosztować