Jaki nawiekszy jest dostepny sdrram

Witam posiadam dwie kosci po 512mb mam pytanie jakie wyszly najwieksze kosci na sdrramie czy moze sa dostepne chociaz 1gb jezeli cos macie moze zalczcie linka to moglbym zobaczyc

1gb bez problemu był dostępny kiedyś teraz jest problem ze zdobyciem takiego ramu, 512 bez probolemu.

licytacja 1gb :

http://allegro.pl/item305225373_1gb_sdr … 3_reg.html

z drugiej strony - po co ci tyle ramu ??

Posiadam dosc stary komp a nie zapowiada sie jeszcze pewnie dlugo ze go zmmienie mam procka pentium 4, 1.7, na plycie intela d845wn , ramu ma 1gb dwie kosci po 512 grafa radeon 256mb n a128 bit wiec chcialem zalozyc w nim dwie kosci po 1gb aby go troszke przyspieszyc a moze kiedys w przyszlosci moze wreszcie nowy komp

raczej nie opłaca sie inwestować ci się już w nowe kości ram lepiej zacznij już zbierać na nowego kompa

A ile to mnie bedzie kosztowlo? ze az tak nie bedzie sie oplacalo

nie opłaca sie kompletnie inwestować do takiego kompa 2gb ramu ?? bez sens . w grach np żadnej różnicy zupełnie nie będzie.

nowy komp (2 rdzenie, ddr2, pcie) to wydatek około 700zł (AMD i tania mobo od msi chodzą na allegro po 100zł…)

a sdramy są drogie, wolne i nieopłacalne… a jeszcze przy takim procku to ulepszanie mija się z celem :confused:

ja też w niedalekiej przyszłości zmieniam kompa tylko że mam budżet około 1000zł :slight_smile: