Jaki net lepszy Netia czy Neo?

Lepiej wziąść tam gdzie najlepiej, a nienajtaniej :wink:

Ja aktualnie mam internet radiowy:( I chciałęm założyć neo… Powiedzieli mi, że muszę zmienić abonament na 50 zł no i niby zmienili przez tel ale czekam na następny okres rozliczeniowy… I biorę neo 1 mb. (Dziś gościówa z neti dzwoni do mnie z informacją o neti… I namawia na netię… Dlatego szukam właśnie na forum informacji którą firmę wybrać? Jedni mówią, że neo drudzy, że netię … Nie wiem zastanowię się jeszcze, lecz chyba postawie na neo!

Pozdrawiam i proszę jeszcze o jakieś sugestie na ten temat…

heh… rozłacza, rozłacza tyle, ze router autmagicznie łączy się jeszcze raz jak zerwie mu połączenie. Tpsa rozłacza modemy co 24 godziny zostało im to po limitach, w końcu trzeba było pozliczać/rozliczać tych użytkowników, teraz istnienie tego bajerku jest nikomu nie potrzebne. Tyle że tym leniom sie nawet nie chce tego wywalić. Jako były pracownik tepsy odradzam neo i liveboxy… Jedni mają szczęście, że trafią na dobrego liva ale jest tysiące dziennie którzy nie mają. Sprzęt zurzywany, odrzuty z innych krajów byle by jak najtaniej kupić jak najdrożej sprzedać, często sprzęt pogwarancyjny który poprostu wadliwie sie spisuje i tak jest pakowany do pudełka, byle by złapał synchro a to że coś tam coś tam ■■■ł pies - user płaci i niech dzwoni na infolinie i się denerwuje. Co do netii nie wiem jak tam jest… jestem zadowolony z upc.

Ja mam Neostrade juz dluuuggggiii czas i nie było u mnie żadnych awari czy zamuleń .

Polecam neo

Równiez polecam Neostrade…pomimo tego ze wszyscy na nia narzekaja ja do niej nic nie mam - i mam nadzieje ze tak juz pozostanie :slight_smile:

A ja bym Ci proponował internet z UPC:)

Chyba jednak nie będę kombinował z Netią, Tele2, multimo, chello i innymi… Wezmę neostrade 1 mbp i będzie to najlepsze chyba rozwiązanie… Z tego co piszecie…

Gadaj z nim o necie Z Neo czy Neti :roll:

ze swojej strony polecam neo 8)

Ja mam 1,5 roku neo i zawsze równe transfery, pinigi niskie, net mi sie nierozłancza jednym słowem polecam z palcem w d… :lol:

Witam Ponownie

Jednak mieliście rację wziołem dziś neostradke 1 mbp/s no i transfer 128 KB/s pingi w grach niskie, żadnego mulenia ani nic poprostu miodek… Tylko moim zdaniem 32 KB/s uploadu troche mało ale jakoś się da żyć :wink: Polecam neo :wink:

Doradzam Netię(tańsza i na lini TP SA) . Neostradę też można skonfigurować tak żeby się nie rozłączała.

Skoro nie ma różnicy, to po co przepłacać?

:o

Nie wiem dlaczego zachwycacie się Netią. Wystarczy spojrzeć na cennik.

Szybki Internet 512k -> 85,40 PLN

Szybki Internet 1MB -> 134,20 PLN

niezbyt rewelacyjnie to wygląda.

co ??

Ale drogo :?

A skąd te ceny,tyle to kosztuje internet+telefon.Internet 512 to 64 zl http://www.netia.pl/promocje,dla_domu,21,2.html Piszę o umowie na 12 miesięcy a im dłużej tym taniej, 24 miesiące to 49 zł.

No to sorki, zwracam honor Netii, widać nie doczytałem :slight_smile: