Jaki net lepszy Netia czy Neo?


(Tofifik12) #1

mam zamiar zmieniac neta i nie wiem co wybrac :frowning: Neostrade czy Netia.

Ja osobiście bym wolał netia 1mb bo słyszałem że nie mam zamóleń i rozłączen i brak awari a kompel ma neo u mowił ze 4 dni nie miał neta bo była jakas awaria...Proszę o wasze wypowiedzi...Jak bym brał to Neo 1MB lub Netia 1MB.Proszę o opinie tych któży maja od tych dostawców tylko szczerze...


(iwa nike) #2

moim zdaniem


(Kulaa 01) #3

Szukaj! Tych tematów było pełno :!:


(Matheosh) #4

Teraz to już chyba nie ma najmniejszego znaczenia, każda z firm oferuje kilka pakietów, żadna z nich nie ma ograniczeń co do wielkości pobieranych danych, różnica pomiędzy dostawcami sprowadza się do wielkości miesięcznej opłaty. Co do awarii, mam Neo od ponad roku i jeszcze nigdy nie miałem żadnych problemów z internetem.


(Gismo137) #5

witam, mam Netię od września zeszłego roku, ani razu nie miałem problemu z internetem, na Twoim miejscu wziąłbym Netię. pozdr


(Artur520) #6

raczej netia chodź sam mam neo i jest dobra to te przerwania połączenia są co najmniej denerwujące.


(Piotr 3k) #7

Odpowiedź jest prosta! MULTIMO (|>) http://www.multimo.pl. Mam od miesiąca i wymiata. No i najtaniej :smiley:


(Marekglapa) #8

Kiedyś miałem 1Mbit neo później netię i bardziej jestem zadowolony z neostrady. W netii po południu zamiast 1Mbit mam 512 kbit. W neostradzie było normalnie. Jeśli chodzi o rozłączanie to nie miałem z żadnymi problemów. Nie wiem czy to tylko u mnie ale w netii mam wyższe pingi w grach.


(Kpc21) #9

A może Tele2 Internet (weszło chyba wczoraj, przynajmniej wczoraj zobaczyłem reklamę w TV)?


(system) #10

(Arcin11) #11

tele 2 odradzam męczyłem się z tą firmą jak miałem "niby" telefon u nich szajs totalny nastawiony tylko i wyłącznie na wyzysk klienta.Pytanie jest netia czy tp a wy podajecie mu inne firmy :x Jeżeli masz telefon w tp to chyba będziesz musiał w neo pozostać bo oni Ci to tak załatwią ,że ten net z neti się opłacać nie będzie.


(Kurzyk Zbw) #12

Złączono Posta : 26.06.2007 (Wto) 11:47

Mam neo 1024 i nie narzekam, transfer bardzo dobry. Spokojnie ściąga 124KB\s. W Neti jest taniej.


(Arcin11) #13

aha i co do przestrogi przed tele 2 powtarzam nigdy tego nie bierzcie

ani neta ani telefonu nic kompletnie bo to oszusci jakich mało.

Ja się naciełem i nie tylko przeczytajcie sobie to.

http://www.pawel.wojcik.com/tele2.htm


(Neowg) #14

Z tych dwóch to Neo . Sam czekałem ponad dwa miesiące żeby mi Netie podłączyli , aż w końcu okazało się że Netia ma jakieś łącza zablokowane i kazali czekać jeszcze miesiąc . To powiedziałem że rezygnuję i wróciłem do Neo.

No way ! :slight_smile:


(Ford Fokus) #15

Neo najlepsze, żadnych awarii, nie zaniża transferu, nie rozłącza. Na Netie tyle osób narzekało, że przy wyborze Neo - Netia nie miałem wątpliwości, wcześniej przez pare lat miałem Neo i nigdy nie narzekałem.


(Zvhirek) #16

Ja od ponad roku mam net24 640kb/s (800kb/s) i jestem bardo zadowolony . Zero rozłączeń , zero awarii na linii itd . Mój kolega jedynie po przejściu z neostrady na net24 miał małe kłopoty z utrzymaniem połączenia lecz później się wszystko ustabilizowało .

Moim zdaniem : net24 .


(Qci) #17

Ja mam Neo 512 już półtorej roku i sprawuje się całkiem nieźle, szczególnie odkąd nie ma limitów transferów. :smiley: A z rozłączaniem to jest tak, że działo się u mnie tak gdy korzystałem z modemu neostrady (Sagema) i aplikacji neostrady. Później jak łączyłem się tym modemem bezpośrednio przez sterowniki to już lepiej było. A teraz gdy mam router bezprzewodowy to w ogóle luksus. Połączenie nieraz trwa po tygodniu bez przerwy i nic nie rozłącza. :slight_smile:


(Błażej) #18

Pewnie w tym okresie gdzie było przejście Neo -> Netia

Też czekałem ponad miesiąc, ale warto było.

Pingi w grach 20-40

Zero lagów

O neo też nie można powiedzieć nic złego

Używałem przez 2 lata i byłem zadowolony. Przeszedłem na Netie bo poprostu mają taniej


(Gutek) #19

Niebawem taniej będzie miała Tele2 :wink:

Chociaż wracajac do tematu - Netia


(A9w) #20

Ja nie wiem co lepsze mam Neostrade 1Mb/s ale jakoś mam 1,3Mb/s czyli więcej. Niemam żadnych problemów tylko raz miesiąc odkąd ją mi

założyli neostradę nie była jakaś awaria w Warszawie i okolicach dzwoniłem i wiem ale od tamtej pory brak jakichkolwiek problemów. Ale chyba najlepiej wziąść tam gdzie najtaniej. 8)