Jaki notebook do 2500-3000zł?

Witam poszukuję notebooka w granicach 3000zł. Zależy mi żeby był bezawaryjny, laptop będzie używany do internetu, filmów oraz gier. Producentów jakich sobie wybrałem to: Asus, Toshiba, Dell, Lenovo. Co do wielkości matrycy proszę o różne propozycję. W grę wchodzi wyłącznie VOBIS oraz Komputronik, Media Expert, Avans, Starcom. Zależy mi na czasie. Z góry dziękuje. Pozdrawiam

Dołączam się do pytania bo szukam też w tej granicy cenowej.

Mój wybór na dziś to:

LAPTOP

http://www.vobis.pl/oferta/notebooki/tf … t6600.aspx

PLECAK

http://www.vobis.pl/oferta/plecaki_i_to … _15_6.aspx

GWARANCJA

http://www.vobis.pl/oferta/gwarancje_i_ … utera.aspx

Zamiast Ati wolałbym NVidię. Laptop nie będzie używany do gier.

Ostatnio miałem okazję kupić znajomej podobny model 5738Z - różnił się co prawda konfiguracją ale mogę co nieco powiedzieć o wyglądzie zewnętrznym. Kontrowersję może sprawić klawiatura - na początku miałem mieszane uczucia bo sprawia wrażenie bardzo delikatnej ale z dnia na dzień się do niej przekonywałem. Jest wg. mnie wygodna. Model znajomej nie miał bluetooth i ten też. Drażniło mnie zamknięcie laptopa na zatrzask - żeby go otworzyć należy przesunąć suwak - ten w moim modelu chodził ciężko i piszczał. Ekran to 16:9 więc jest trochę niższy i szerszy. Reszta zdaje się być w porządku.

Przypominam, że istnieje możliwość aktualizacji Windows Vista do Windows 7 za kwotę 14,50 EUR. Mnie po przewalutowaniu kosztowało to ok 62 zł. Przelew z konta lub płatność kartą przez internet. Kupiłem go w czwartek a w środę już był u mnie. Opłaca się ale promocja trwa na komputery kupione od 26 czerwca tego roku do końca stycznia 2010r.

W moje oko wpadły:

Asus:

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netboo … content_3c

Lenovo:

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netboo … content_3c

Można do 3tys znaleść coś lepszego?/

post2386841.html#p2386841

GT240M jest bardzo dobrą kartą, GT220M już nie.