Jaki nowy telefon do 300zł?

Witam,

mojej mamie się dziś rozwalił SE K300i i nie działa… poszukuję telefonu, nowego do 300zł.

Wymagania:

  • slider

  • cienki (płaski)

  • obojętnie jakiej marki

  • bez bajerów typu: MP3, aparat itp.

  • kolorowy wyświetlacz

Proszę o jakieś ciekawe propozycje.

mojej mamie się dziś rozwalił SE K300i i nie działa… poszukuję telefonu, nowego do 300zł.

mało jest forum o komórkach na necie? jak poszukujesz to pewnie znajdziesz :stuck_out_tongue:

forumGSM.pl

pierwsze z rzędu :expressionless:

slawektor , tak i będę się na każdym rejestrował i pisał… nie jestem dzieckiem neo…

Jestem tu (forum) długo i zawsze otrzymywałem tu pomoc na każdy temat, więc poczekam na odpowiedzi bardziej konkretniejsze niż wasze.

Neon1992 , nie musisz na kazdym się rejestrować i pisać ,wiem to z doświadczenia bo nie tak dawno sam przerabiałem ten temat. A Ty według mnie idziesz na łatwiznę ,przykro.Pewnie że na tym forum Ci pomogą ,też bym tak zrobił gdyby tylko w Twoim poście było tylko takie małe słówko…

to jest Twój post

Witam,

mojej mamie się dziś rozwalił SE K300i i nie działa… poszukuję telefonu, nowego do 300zł.

Wymagania:

  • slider

  • cienki (płaski)

  • obojętnie jakiej marki

  • bez bajerów typu: MP3, aparat itp.

  • kolorowy wyświetlacz

po takim poście mam chęć się spytać no i co z tego?

Na cholerę Ci slider, czy tam twojej mamie skoro zwykłą cegiełkę rozjeb**a, slidery są o statystycznie bardziej awaryjne, częste problemy z wyświetlaczem, że co się stało, że nie podświetla całego wyświetlacza, tylko lewą połowę, albo czemu świecie tylko na biało, albo jeszcze jakieś … ![-o<

Weź załatw mamie w810i z allegro, okazyjnie z przesyłką wyjdzie 300zł

i jak chcesz już wydać 300zł to nie żałuj Jej mp3 bo dobry telefon to powinien to mieć, teraz przecież to żaden zbytek pewnie trudniej znaleźc telefon który tego nie ma.w gogle wpisałem ,dobry telefon do 300zł http://www.google.pl/search?hl=pl&q=dob … Google&lr= i Sam zobacz ile pozycji , z tego co polecają dla - kobiet co zdążyłem przeczytać to dużo dobrego piszą o nokiach

może nokia ale bez systemu choć znam dziewczynę która ma n70 i n-gage cls i jej się podobają :wink: kup jej 3 motorole v3 :wink:

slawektor , nie żałuję jej MP3, tylko napisałem że nie musi mieć tego bo i tak z tego nie korzysta, ale jak będzie nic się nie stanie… gdy jej pokazałem Motorolę V3 zobaczyła może być ale jak zobaczyła wymiary szczególnie szerokość zrezygnowała ;/ i wraz nie wiem jak jej dogodzić. Inne propozycję?

z v3 to żart, to jeden z gorszych fonów :wink: dlatego w takich ilościach trzeba brać :smiley:

może może K1 (jest chudsza od V3) ale nie wiem czy dostaniesz za 300zł…

tylko nie motorolle…,pisząc o Noki miałęm na myśli to że to takie proste telefony kobiece ale jak Twoja mama miała k300 to może brać to pod uwagę ? wie już co i jak bo zna i patrzeć za jakimś sony eriksonem za 300zł można już kupić k 750 albo k700 to są naprawdę bardzo dobre telefony a może w300 zobacz sam http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=934# jak dla kobiety duże guziki no i nie musi się niczego od nowa uczyć bo Miała już se k300i albo do wyboru z se http://www.sonyericsson.com/cws/product … c=pl&lc=pl :slight_smile: wybrać naprzykład jakiś a potem zobaczyć w np… lombardach ,tam za grosze teraz można kupić fajną komórę albo na allegro

Pokaż jej w810i :idea: albo jak trafisz 6300

skoro miała SE to kup jej SE żeby się na nowo nie przyzwyczajać do menu itd. :wink: tylko nie kupuj jej k700i albo k750i [-X już lepiej w800i albo nowsze…

e250

Spodobała jej się Motorola K1 i to ostateczny jej wybór, telefon już kupiony i jest z niego bardzo zadowolona.