Jaki nowy telefon/smartfon do ok 400 zł?

Witam

Zostało mi przydzielone zadanie znalezienia możliwie najlepszego telefonu/smartfonu w kwocie o ok 400 zł. W grę wchodzą tylko nowe urządzenia. Jego użytkownikiem będzie kuzyn w wieku 14 lat (obecnie posiada Samsunga Avila). Co jesteście w stanie polecić?

Pozdrawiam

Polecam Samsung Galaxy Mini :wink: W tej cenie to świetny wybór :wink:

galaxy mini się nie opłaca ma procesor armv6 nie wspiera wielu aplikacji i gier i do tego mała rozdzielczość ekranu minimum dzis to WVGA 800x480 i coś z procesorem armv7 ,Samsung galaxy s 1 kupisz w granicy tej ceny używany ,z nowych na bazie armv7 nie kupisz w takiej cenie nic nowego

@Butcher696

Użytkownik chcę telefon nowy w cenie ok. 400 zł. Jeśli chciałby ktoś kupować Galaxy S to odradziłbym mu i kazał poszukać czegoś z Androidem ICS w cenie S.

A może coś z klawiaturą qwert, np. SAMSUNG B5510 GALAXY Y PRO, NOKIA 302 ASHA, ciekawym modelem jest mały Sony XPERIA Tipo

Galaxy mini 2 ma procek 800Mhz Armv7 siostra ma w domu i sprawdziłem minecraft pocket działa(wymagane armv7). Jak kuzyn nie miał do czynienia z androidem i to jego pierwszy smartfon spokojnie wystarczy.

Też polecam Mini2, powinieneś dostać nowy w tej cenie tylko trzeba zapolować na Allegro :wink: Ewentualnie Sony Ericsson Live With Walkman WT19i z Orange za 430-440zł, ale nie polecam jeśli ktoś chce modować.

a więc tak dostałem nową wytyczną - telefon ma być na androidzie. Do tej pory podpowiedziano takie modele:

  1. samsung galaxy mini 2

  2. samsung B5510 Galaxy Y Pro

  3. sony ericsson live with walkman

  4. Sony Xperia Tipo

  5. LG L3 - co o nim sądzicie?

  6. SE Xperia x10 mini pro - swojego czasu nam o nim myślałem - jak wygląda w waszych oczach?

LG L3 i X10 Mini Pro odpuść sobie na starcie. Pierwszy to słaba rozdzielczość ekranu. Drugi to staroć.

Takie najbardziej sensowne telefony to Mini2, Tipo i LWW ze wskazaniem na ostatniego ze względu na sensowniejsze podzespoły, lepsze wykonanie, porządny aparat, jakość muzyki.

Można się też rozejrzeć za SE Xperia Mini Pro SK17i [nie myl z tą którą ty podałeś], która jest siostrą bliźniaczką LWW tyle tylko, że z klawiaturą QWERTY. Minusem jest mniejszy o 0,2cala wyświetlacz, plusem ogromne wsparcie społeczności. Ale w tym przedziale to raczej tylko używana.

Jeśli coś z większym wyświetlaczem to można się rozejrzeć za LG L5, nieco słabszy hardware’owo telefon, ale z 4calowym wyświetlaczem i ICSem w standardzie.

Jak mam być szczery to powinieneś się rozglądać za telefonem w tej kolejności:

LWW

Mini pro sk17i

lg l5

Mini2

Pozdrawiam

dzięki panowie :slight_smile:

Dodane 15.12.2012 (So) 17:02

a co sądzicie o SONY XPERIA S LT26i 32GB. Mam go do kupienia za 550 zł. Jeszcze 22 miesiące na gwarancji…