Jaki odbiornik GPS na bluetooth

… byście mi polecali,który by współpracował z wiekszością aplikacji dostepnych na rynku jak również obsługiwał by starszą wersje symbian i nowsza z góry dzieki za pomoc !!

Gdy jeszcze miałem Nokie n73 to zakupiłem do niej Navibe 737. Dobrze z nim współpracował TomTom. Odbiornk był albo w tylniej kieszeni (gdy miałem telefon zamontowany na skuterze jako taka “mini nawigacja”) i nie zrywał połączenia. Tak samo w aucie na tylniej półce. Z poczatku długo łapmie fix’a ale to normalne. W zestawie dostałem smycz, dwie ładowarki (stacjonarną jak do telefonu, to chyba było miniusb oraz ładowarkę samochodwą).

G-space GS-R238 nie jest to najnowszy sprzet ale do tej pory ani razu nie zadwodzil, dziala praktycznie ze wszystkim co ma bt. Mozna go chyba dosc tanio kupic na allegro.

Jezeli chcialbys natomiast towar nowy to polecam Nokia LD-3W

No dobra to bardziej skłonił bym się ku temu odbiornikowi Nokia a co myślicie o tym odbiorniku Vodafone w postaci bryloczka dostepny w tej chwili na allegro http://allegro.pl/item1003640587_mini_m … ok_gg.html chodzi mi o współprace z Nokia maps i Nokia Ovi maps jeśli ktoś z was używał tego modułu niech pisze i czy on bedzie współpracował z nokia n70 ??