Jaki odbiornik GPS?

Zamierzam kupić odbiornik GPS do mojego telefonu z symbianem, tylko właśnie nie wiem jaki. Poczytałem troche i znalazłem 2 takie odbiorniki, które cieszą się dużą popularnością, ludzie je bardzo chwalą i są dość tanie : PENTAGRAM PathFinder P3101 i QSTARZ BT-Q816 , nie wiem co lepsze, więc doradźcie jaki mam wziąść, a może jeszcze coś doradzicie?? GPS ma działać na noki 6120. Pozdrawiam.

Radzimy Ci korzystać z wyszukiwarki na forum, bo temat się przewija co chwila :evil:

No właśnie jakoś nie znalazłem coś interesującego dla mnie przeszukując forum. Mam zamiar kupić odbiornik PENTAGRAM PathFinder P3101, i czy to dobry wybór ??? Pomóżcie, ponieważ do jutra muszę się zdecydować co kupić. Dzięki za pomoc.

navibe 737…

To coś kiepsko szukałeś

viewtopic.php?f=6&t=266210

Widziałem już ten temat, ale zabardzo mi nie pomógł. Dlaczego nie mam brać tego Pentagrama?? Nie widziałem jeszcze o nim złych opini, wręcz przeciwnie wszyscy go sobie chwalą. Ten odbiornik navible 737 działa jeszcze na starym chipsecie i też często gubi sygnał…

pomyłka, navibe 735 miało być… jest wyposażony w sirfstar 3 a do pentagrama jakoś nie mam zaufania…

a co z QSTARZ BT-Q816 ?

firma nie fajnie się kojarzy i pewnie produkt jakości medion albo tevion albo jakoś tak :wink:

Pewnie tak, ale raczej wezmę tego pentagrama, bo navible działa na starym chipsecie i czytałem, że częto gubi sygnał.

pentagram to taki no-name więc nie wiem czy warto…