Jaki odtwarzacz mp3

Witam,Jaki polecacie odtwarzacz mp3 do 150 lub 200 zł,żeby miał super dźwięk, z radiem,dyktafonem i wbudowanym akumulatorem?Proszę o opinie

Do znudzenia będę powtarzał, że Sansa Clip+ jest wg mnie świetna. Świetność dźwięku zapewne podważą jacyś audiofile, ale niczego jej nie brakuje. Jest też mały bezekranowy COWON IAUDIO E2, jakość dźwięku może być lepsza…ale nie ma radia ani dyktafonu.

:arrow: Sansa CLIP+ 8GB

:arrow: Sansa CLIP ZIP 4GB

Od niedawna jestem posiadaczem tego drugiego, ale w wersji 8GB i jestem bardzo zadowolony. Atutem jest obsługa kart pamięci, co dla mnie jest ważną sprawą i oczywiście dobra jakość dźwięku :razz: Dotyczy obu proponowanych modeli.

P.S. Co wspólnego ma Twój temat z działem: Problemy z oprogramowaniem :?:

A jeśli chodzi o Philips to jaki model najlepszy?

Philips nie jest ceniony jako producent odtwarzaczy. Słuchawki owszem, odtwarzacze są pomijane milczeniem. Nie wiem dlaczego, ale jakoś nigdy nie słyszałem, żeby ktoś proponował, recenzował odtwarzacze Philips. A tak poza tym to zajrzyj tutaj: http://forum.mp3store.pl Jak przejrzysz kilkadziesiąt wątków z działu “Co kupić | odtwarzacze przenośne audio-video” będziesz miał pewien ogląd rynku.