Jaki odtwarzacz przenośny w rozsądnej cenie?

Witam. Nie jestem pewien, czy wybrałem odpowiedni dział i forum, jednak spróbować zawsze można. Od niedawna poszukuję przenośnego odtwarzacza muzyki. Nie wymagam od niego żadnych dodatków czy bajerów, wręcz przeciwnie-cenię sobie prostotę. Nie jestem audiofilem, ale cenię sobie jakość dźwięku, dlatego nie kupuję pierwszej lepszej mp3 w MediaExpert, tylko szukam konkretnego modelu. Zazwyczaj muzykę odtwarzam w formacie FLAC oraz standardowo mp3. Mój budżet niestety nie jest duży i wynosi maksymalnie 200 zł. Przypuszczam także możliwość dokupienia oddzielnie słuchawek(także w rozsądnej cenie) o ile zajdzie taka potrzeba. Jeżeli ktoś mógłby coś polecić to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam !

Ja osobiście używam Sansa Fuze - fakt jest to mp4, ale jak dla mnie jest bardzo dobra. Plusem jest długi czas pracy na akumulatorze - ok 20h bez ładowania. Dokupiłem do zestawu słuchawki Sennheiser-CX-200-STREET-II i jak na moje wymagania jest super.

Także to jest moja opinia :slight_smile:

Właśnie o coś tego typu mi chodziło. Długi czas pracy to z pewnością duży atut. Interesuje mnie jeszcze to, jak oceniasz jakość dźwięku, bo jak wspomniałem jest to dla mnie dość istotne.

Dzięki wielkie za opinie. Czekam cierpliwie na kolejne.

Jakość dźwięku bardzo dobra, ja jestem bardzo zadowolony i aż miło się słucha muzyki :slight_smile:

Poważnie zastanowię się nad tym modelem. Dzięki wielkie :slight_smile: