Jaki odtwarzacz przenośny w rozsądnej cenie?

(Ras96pl) #1

Witam. Nie jestem pewien, czy wybrałem odpowiedni dział i forum, jednak spróbować zawsze można. Od niedawna poszukuję przenośnego odtwarzacza muzyki. Nie wymagam od niego żadnych dodatków czy bajerów, wręcz przeciwnie-cenię sobie prostotę. Nie jestem audiofilem, ale cenię sobie jakość dźwięku, dlatego nie kupuję pierwszej lepszej mp3 w MediaExpert, tylko szukam konkretnego modelu. Zazwyczaj muzykę odtwarzam w formacie FLAC oraz standardowo mp3. Mój budżet niestety nie jest duży i wynosi maksymalnie 200 zł. Przypuszczam także możliwość dokupienia oddzielnie słuchawek(także w rozsądnej cenie) o ile zajdzie taka potrzeba. Jeżeli ktoś mógłby coś polecić to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam !

(janki111) #2

Ja osobiście używam Sansa Fuze - fakt jest to mp4, ale jak dla mnie jest bardzo dobra. Plusem jest długi czas pracy na akumulatorze - ok 20h bez ładowania. Dokupiłem do zestawu słuchawki Sennheiser-CX-200-STREET-II i jak na moje wymagania jest super.

Także to jest moja opinia :slight_smile:

(Ras96pl) #3

Właśnie o coś tego typu mi chodziło. Długi czas pracy to z pewnością duży atut. Interesuje mnie jeszcze to, jak oceniasz jakość dźwięku, bo jak wspomniałem jest to dla mnie dość istotne.

Dzięki wielkie za opinie. Czekam cierpliwie na kolejne.

(janki111) #4

Jakość dźwięku bardzo dobra, ja jestem bardzo zadowolony i aż miło się słucha muzyki :slight_smile:

(Ras96pl) #5

Poważnie zastanowię się nad tym modelem. Dzięki wielkie :slight_smile: