Jaki operator (na karte) by mieć najkorzystniejszy internet na podróż

Witam. Poszukuje dobrego operatora, np. Play, plus, heyah itd. Który zaoferuje mi na początek korzystny internet w smartfonie. Mam wyjazd do Bydgoszczy i chciałbym kupić starter np. Za 5 zł i doladowac Za 20zl. Telefon będę korzystał jako nawigację GPS a więc będzie to tylko na weekend. Starczy chyba co najmniej 1GB internetu żeby zrobił łącznie 470~ km w dwie strony.

Moglibyście przy okazji podać kody na doładowania internetu ilość GB/za ilość złotych. Bo nie wiem gdzie to znaleźć :confused:

Polecam starter Red Bull Mobile (PLAY) W ofercie Red Bull’a posiadasz 1GB internetu za darmo :slight_smile: Potem możesz wykupywać sobie pakiety według aktualnej oferty :slight_smile: Tylko jest pewien problem że te startery trudno dostać :P 

http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/oferta/na-karte/uslugi

Znalazłem takie coś w T-Mobile

http://www.play.pl/uslugi/pak-internet-karta/

Play, już chyba lepsza oferta w T-Mobile za 15 zł. ;d

Właśnie jest darmówka w Red Bull Mobile:

http://www.darmowy-starter.pl/

20zł za 3GB internetu wygląda zachęcająco :stuck_out_tongue: Jeśli nie ma w tym żadnego haczyku to opłaca się :) 

Korzystałem z tej oferty za 20 zeta i problemów żadnych nie było.Na wyjazd tak jak Tobie potrzeba to w sam raz ten pakiet.

Aktualnie play ma pakiet 10GB za 10zł http://www.dobreprogramy.pl/Play-wprowadzil-Formuly-Unlimited-na-karte-i-10-GB-za-10-zl,News,65788.html Wychodzi b. korzystnie. Dodatkowo play oferuje darmowe startery http://www.play.pl/oferta/play-internet/internet-na-karte/starter-zasiegowy/

A co myślicie o aktywacji startera z T-Mobile za 5 zł i kupieniu doładowania za 20 zł, wybraniu pakietu 3 w 1 za 14,99zl? Dużo może nawigacja naviexpress czy jakoś tak pobrać danych z pakietu? Trasa w jedną stronę to 230 km i ciągle musi pobierać dane GPS i internet.

No tak, ale mam wyjazd w sobotę rano a więc wchodzą w grę tylko zwykle startery, nie mogę zamówić bo nie dojdą do jutra

Mając do wyboru ofertę play, o której pisałem i t-mobile ani minuty bym się nie zastanawiał. Chyba, że zależy ci na tych darmowych rozmowach. Na nawigacje więcej jak kilkaset MB nie pójdzie na pewno. Gdybyś chciał sprawdzić jak działa internet z T-Mobile to tutaj masz świeży kod z frugo na 24h godziny internetu (100MB): 2SC1ETZJA8. Przy dużej butelce można dostać 300MB na 3 dni.

Nie lepiej ci wgrać nawigację offline? Korzystam z Be On Road, jest dość dokładna i działa płynnie, nie potrzebuje żadnego pakietu internetowego, wystarczy sam GPS. Korzystam i jestem zadowolony. Apka + mapa Polski to jakieś 500MB