Jaki operator telefonu?

Siema! Orientuje się ktoś u jakiego operatora będzie najlepsza oferta? Jak najmniejszy abonament z jak najlepszym telefonem, na miejscu będę mógł dopłacić jakieś 300zł. Najlepiej jakbym numer mógł przenieść… Dzięki za pomoc!

Numer możesz przenieść do wszystkich, a co do operatorów, poprzeglądaj oferty. Zwróć uwagę na to, że w abonamencie możesz mieć niby “darmowy” telefon, ale ceny połączeń będziesz mieć kilka razy wyższe niż w ofercie na kartę.

Przeniesione z działu Na luzie.

Oferty przeglądałem ale wiadomo wszędzie musi być jakiś haczyk :slight_smile: Ogólnie z tego co wyczytałem najlepszą ofertę ma Heyah. Co do play dużo znajomych go poleca :slight_smile:

Plus to ździercy. Mam abonament na internet, i te nowe oferty są gorsze od starych, tak podeszli do stałych klientów.

Chciałem dodatkowo wziąć droższy telefon w abonamencie bez limitów, ale jak zobaczyłem ceny i umowy na 3 lata to podziękowałem… A Apple to do dziś nie ma. Finalnie poszedłem do Play.

No właśnie chyba też pójdę do Play… Jaką ofertę wybrałeś?

A to zależy co potrzebujesz i w jakich ilościach.

Dla mnie obecnie nju mobile na abonament - pod względem taryfy tj. koszt/ilość jest bezkonkurencyjny. Dwie wady - nie można podpisać umowy “na działalność gospodarczą” i w ofercie tylko goły SIM. Ale przy takich cenach za abonament koszt słuchawki kupionej w sklepie/komisie/allegro szybko się zwraca. Poniżej link do suwaków - bardzo łatwo zrozumieć o co chodzi i jakie opłaty za co.

http://www.njumobile.pl/oferta/kalkulator

pozdr

a jak z zasięgiem u tego operatora?

nju mobile to nowy brand orange - wiec pewnie równie dobrze/źle jak orange

Hmm tak jak pisałem. Potrzebuje dobrego telefonu i jak najmniejszych rachunków… :stuck_out_tongue: A minuty sms-y nie ważne ;p