Jaki operator?

Jakiego byście wybrali operatora, patrząc na usługi i cennik (pre-paid)?

Ja bym wybrał simplusa, jednakaże coś ostatnio się zwaliło im w sieci.

Właśnie dlatego chcę zmienić operatora.

Simplusa dałem dlatego, żeby może jednak zostać przy Simplusie.

Ukradli mi jakieś 8zł, a dostałem zwrot 3,80 zł :\

Ja jestem za tak tak iem.

Korzystam z usług ery już ponad 3 lata. W międzyczasie miałem idee, samiswoi i cały czas po tygodniu wracałem do taktak.

NA dzień dzisiejszy nie zamienię mojego taktaczka na nic innego :mrgreen:

ja jestem za heyah ponieważ ma dobry zasięg i tani cennik!! i to mi wystarczy :mrgreen:

Tylko i wyłącznie Orange (szkoda,że nie ma opcji POP)

Aj, chyba jednak zostane z Simplusem. Mam tam dużo znajomych… do których mogę pisać smsy po 1gr i dzwonić za 39groszy/minuta…

Ja czekam na wygaśnięcie mowy z era i przechodze na orange, w tej chwili najlepsza oferta

Orange GO to odpowiednik tego, pozatym POP dziala na tych samych zasadach co przed fuzją…

:mrgreen:

heya4xx.jpg

HEYAH jest tylko opłacalne gdy ktoś do kogo często dzwonimy ma tą samą sieć… Bo ten operator nie udostępnia swoim klientom dodatkowych usług np: mistrz klawiatury w Orange

HeYaH - Starter za 5 zł i 4zł na start SMS za 3 gr w sieci 69 gr za minute po za siecią :wink:

Ale ja znam te wszystkie cenniki… :slight_smile:

Jednak zostanę przy Sim+ bo mam tam dużo znajomych, a właściwie to tylko do nich dryndam…

I dlatego mam Simplusa!

Orange GO

Witheld ceny aktualne na 02.01.06 :mrgreen: troche stare :mrgreen:

tylko i tylko pop no ewentualnie heyah ale podobno oszukuja ludzi w tych magicznych pakietach a w popie jest sms za 1 grosz do wszystkich w orange i pakiety masz gadane gdzie minuta kosztuje 30 gr do orange i stacjonarnych i luzik :slight_smile: