Jaki pad do fify 15 , oraz czy pójdzie na tym sprzęcie!

Witam , mam pytanie . Czy na takim sprzęcie (podanym niżej) fifa 15 działała by na przyzwoitych detalach w fhd ?

 

CPU  i3 4130

GPU GigaByte r7 260x OC 1GB

RAM 4gb , kingston hyperx blu , 1600 mHz  (zmiana na 8gb coś by dała ? )

 

 

Oraz jakiego byście polecili pada (do 5 dyszek) do fifki , proszę o linki na allegro ;3

Mówiąc szczerze, to do fify nie jest potrzebny bardzo dobry sprzęt. Mi 14 na laptopie z procesorem dual core 2,2 GHz i zintegrowaną kartą graficzną chodzi na najwyższych detalach. W fife zawsze były małe wymagania więc najprawdopodobniej i na swoim sprzęcie ją odpalisz bez problemu. 15 na średnich/minimalnych powinna CI działać. Ewentualnie jak byś miał spadki FPs-ów to w tedy możesz pomyśleć o dokupieniu ramu. Pad do 5 dyszek? Poszukaj na allegro, ja polecam kupić oryginalnego do Xboxa (cena około 160 zł) i w tedy masz pewność że wszystkie gry Ci na nim zadziałają. Ze swojego przykładu wiem, że z resztą są same problemy. Ja na swoim (Uniwersalnym) mam problem, bo nawet trików nie mogę robić. Prawego analoga jak by mi fifa nie wykrywała. Wiec lepiej dopłacić i mieć pewność. 

a ja polecam xeox’a, przewodowy robi mega roboty, a bezprzewodowy jeszcze lepszą, wbudowany akumlator trzyma mi około 3 tygodni na jednym ładowaniu. A z grami jest tak ze mam pobrany programik x360ce, emulujący xboxowego pada, w fifie działa wszystko perfekcyjnie :) 

 

Mała szansa że będzie komfortowo się na tym sprzęcie grało. Obadaj demo, to będziesz wiedział :slight_smile: