Jaki pad do gier samochodowych?

Witam!!

Jaki pad polecacie do gierek samochodowych?? Tzn Pro street, TDU, NFSU2 itp :wink:

Z góry mówię że nie chcę kierownicy ze wzgledu na rozmiary na biórku (małym :P) !!

Chodzi mi o sprzęt do 100 zł, najlepiej bezprzewodowy.

Polećcie mi jakieś egzemplaże, albo hociaż powiedzcie na co zwracać głównie uwage przy zakupie takiego sprzętu.

Pozdrawiam i z góry dziękuję !!

Pad się mało nadaje. Tylko porządna kierownica potrafi dać maksimum frajdy, ale skoro tak bardzo się upierasz przy padzie to proponuję to co sam używam, czyli Logitech Chillstream

11564398419181532qs5.th.jpgthpix.gif

Wybierz na pewno coś z Logitecha, bo marka mówi sama za siebie. Polecam:

:arrow: http://allegro.pl/item434707855_rewelac … dback.html

Do 100zł raczej nie kupisz dobrego bezprzewodowego pada.

Pozdrawiam :smiley:

Mam jeszcze jedno pytanie:

Co oznacza tryb przepustnicy czy coś takiego??? bo nie mogę tego załapać…

Czy chodzi tutaj o cś takiego, jak np pedał gazu przy kierownicy???

że nacisnę do połowy to obroty będą mniej wiecej na połowie??

Prosze o wytłumaczenie…

Najlepszy będzie pad z Xbox-a 360 są edycje kablowe i bez kablowe na PC. Jest dużo lepszy od imitacji Logitecha.

Nie. Tu chodzi o symulatory lotu. Przepustnica reguluje poziom “mocy” silnika

osobiście mam taką wersje chillstreama

http://merlin.pl/Pad-Logitech-Chillstre … 7-0914.jpg

co moge o nim powiedzieć ? :smiley:

Granie w lecie, gdy ręce potrafią sie pocić jest boskie, na obrotach low szum jest ledwo słyszalny a ręce są owiewane małym strumieniem powietrza, na obrotach high już jest głośniej, na początku nie mogłem się w grach przestawić na pada. Jednak po ponad roku używania nie zamienił bym go na innego pada, ergonomia ułożenia rąk jest jak najbardziej w porządku.

tu mały test tego pada

http://pclab.pl/art26769.html

A czy tego nie idzie jakoś przestawiś zeby regulowało poziom obrotów silnika w grach samochodowych??

A co do pada od Xboxa 360:

To czy działa on pod PC?? czeba mieć do niego jakieś dodatkowe sterowniki??

A jeśli nabędę Pad od Xboxa 360 bezprzewodowy, to w jaki sposób będzie sie on komunikował z PC?? ma w komplecie jakiś nadajnik na USB??

ja mam wersje od ps3 i działa

grałem na nim w takie gry

grałem jak narazie nim tylko w kilka gier, FIFA 2005,06 NFS Carbon, NFS Most Wanted, Underground 2 ,trackmania nations i trackmania nations forever, plus Moto gp3 u kuzyna i nie było z nim problemów dotyczacych konfiguracji :slight_smile:

od Xbox’a wychodzą taniej…

a czy któryś z tych dwóch (Xbox Ps3) ma przepustnicę?? myślę, że to może byc pomocne w grach…

A ja Ci polecam Dual Schock’a od Sony (PS2) + przejściówka USB

ale sony przekraczają mój ubogi budrzet :stuck_out_tongue:

Narazie rozważam pady od Xbox’a, kumpel ma Xboxa to sie podpytam co i jak :wink: moze nawet wyprubuję ;P:P

w tej cenie chyba nie ma lepszego wyboru :slight_smile:

Być może tak, ale zależy to od samej gry czy jej opcje dostosowywania ustawień na to pozwalają

Jest wersja pada Xboxowego do PC (kablowa i bezprzewodowa) i ta druga ma w komplecie baterie i urządzenie na USB :slight_smile:

a czy orginalna wersja od Xbox’a ma adapter WiFi pod USB (mam na myśli wersje bezprzewodową)

Hmm na allegro może ktoś coś takiego sprzedaje.

Na allegro jest tego pełno… (padów) ale nie pisze czy mają w komplecie adapter…

ale jeśli chodzi o adaptery to nie mam zamiaru wykładać dodatkowo połowe ceny pada…

a czy taki kontroler może wykryć karta WiFi zainstalowana na slocie PCI ??? (używam jej do łączenia się z siecią)

słyszałem, że pady od Xboxa mają opcję automatycznego wyszukiwania odbiorników WiFi…

Nie, bo to pad radiowy a nie WiFi

Myslałem ze WiFi bo Xbox ma wbudowane, a ponoć zadnych adapterów nie wymaga…

czy na allegro znajdę takie adaptery???

W jakich są cenach?/ bo nie moge znaleźć…