Jaki pad do gier?


(Lukasz26114) #1

Witam.

Nie wiedziałem gdzie założyć wątek więc założyłem go tutaj. Jeśli w złym miejscu to proszę o przeniesienie a nie usuwanie.

którego pada wybrać i dlaczego?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3040105761

http://allegro.pl/speedlink-xeox-xbox-3 … 20043.html

http://allegro.pl/gamepad-art-delta-ag- … 64397.html


(LonngerM) #2

Z tych co podałeś to “SPEEDLINK XEOX XBOX 360 GAMEPAD NOWY”, ale szczerze radzę znaleźć nawet używkę pada “XBOX 360 controller for windows”. Osobiście kupiłem taki używkę za 60zł i nie wymienię na nic innego.

Wystrzegaj się tanich padów bo są to “jednorazówki”, które po miesiącu grania się rozsypią, pomijam też problem z ustawieniem takich padów w grach (XBOX 360 controller for windows jest bez problemu widziany przez system i gry mają zwykle pod niego już dostosowane ustawienia)


(dorcel21) #3

Popieram przedmówcę XBOX for windows .Też mam taki,kompatybilny z każdą grą jaką mam.Granie w fifę czy NBA13 to czysta przyjemność . Ewentualnie Logitecha też nie ma z nimi problemów.Polecam


(jasiu87) #4

Dokładnie. Tylko XBOX for windows.


(Lukasz26114) #5

obecnie nie ma na allegro używek XBOX for windows :frowning: możecie polecić jakąś stronę z używkami? bo chciałbym kupić jakiegoś pada a skoro ten co mówicie jest najlepszy to chciałbym go mieć :wink:


(Łukash) #6

Jest najlepszy :wink:

Każdy przewodowy się nadaje, do bezprzewodowego trzeba dokupić Wireless Receiver klik


(LonngerM) #7

Jeśli się nie mylę, to pad nie jest sprzedawany bez niego (jeśli jest dedykowany dla windows)


(Łukash) #8

LonngerM , jest jak piszesz. Tylko chodzi o to że to nie koniecznie musi być “for windows” , w grę może wchodzić zwykła bezprzewodówka do xbox360.


(Lukasz26114) #9

jednak kupuję nowego pada XBOX360 controller for windows :wink:

mozna zamknąć :wink: