Jaki pad wybrać bezprzewodowy czy przewodowy?

Witam. Zastanawiam się nad kupnem pada od xbox 360 do PC i nie wiem czy wybrać przewodowy czy bezprzewodowy. Jakie są korzyści z posiadania bezprzewodowego i przewodowego oraz jakie są ich wady?   

Prosta rzecz - bezprzewodowy oznacza niestety wymóg akumulatorów i regularnego ich ładowania, co gra na nerwach już po kilku dniach.

Ja bym brał wersję z kablem, zwłaszcza że jeśli grasz na PC to pewnie nie masz daleko od siedzenia.

no w sumie też prawda to też kwestia ceny bo bezprzewodowy kosztuje 139 zł a z kablem 129 zł, ale liczę na więcej odpowiedzi. Jak długi kabel jest w przewodowym padzie? czytałem opinie o padzie bezprzewodowym że na nim są opóźnienia czy to prawda? 

Osobiście używam tego z kablem do PC, głównie ze względu na baterie bo miałem już parę razy sytuację na Xboxie, późny wieczór, gram w najlepsze a tu pad się wyłącza, a baterii zamiennych brak. Oczywiście zaopatrzyłem się już w akumulatorki i ładowarkę ale aby tego uniknąć to do komputera kupiłem pada z kable. Długości dokładnej kabla Ci nie powiem, ale mogę powiedzieć że jest on dłuuuugi (obstawiam ponad 2,5 metra). Czasem irytował mnie nadmiar tego kabla. Zaletą takiego Pada jest też to że działa on zarówno z PC jak i Xbox 360.

 

Z wytrzymałością też jest dobrze. Ja swojego kupiłem w 2009 roku i do dziś działa bez problemu, a swego czasu sporo grałem, dużo razy też upadł, kilka razy pił ze mna chłodzone napoje oraz służył jako przyczepka do traktora mojego syna :smiley: i działa, luzów na analogach brak, jedynie co to lewa gałka się starła od używania.

Dzięki za odpowiedzi :wink: jednak wybrałem pad przewodowy :wink:

Bezprzewodowy poza brakiem kabla nie ma zalet. Z wad to jednak konieczność ładowania baterii, których nie ma w zestawie (dochodzi zakup akumulatorków i ładowarki). A samo ładowanie baterii może pochłonąć nawet kilkanaście godzin, ponadto zawsze padają w najgłupszym momencie.  Do padów bezprzewodowych można dokupić zestaw play & charge, który umożliwia ładowania baterii bezprzewodowego pada z portu USB. A ponadto bezprzewodowy pad może być zasilany z portu USB i bez konieczności ładowania baterii w ogóle.

 

Przewodowe są the best;).