Jaki pakiet bezpieczeństwa? KIS, G Data, czy Norton?

Witam, za kilka dni kończy mi się licencja Norton Internet Security 2007, więc muszę kupić jakiś program. Zastanawiam się pomiędzy Kasperskym, Nortoinem 2008, a G Data. Program do użytku w domu. Oczywiście ma jaknajmniej obciążać system, i przede wszystkim dobrze chronić. Który polecacie?

Wiem, że niedawno na forum był temat, w którym ktoś przedstawił wyniku testu takich pakietów z PCFormat, lecz nie mogę go znaleźć. Jeżeli jeszcze jest proszę o linka, jeżeli nie proszę o odpowidź tutaj.

Komp to ten Acer z podpisu, Win Vista 32 Home premium, 1GB ramu, intel C2D T5500 1,66

jeśli ma jak najmniej obciążać kompa to odpada GData

jeśli bym miała wybierać między Kasperskim a nortonem chyba wybrał bym Kasperskiego

Ja bym Ci radził wziąść NIS 2008, bo sam go używam i jestem zadowolony. mój config jak w opisie i wcale nie muli.

najlepiej zainstaluj sobie każdy po kolei i sam wybierz który ci najbardziej odpowiada

W PCFormat wygrał GData, na drugim miejscu Kasperski. W CHIP-ie wygrał Kasperski,

Z tych poleciłbym ci Kasperski, chyba najmniej muli kompa, a przy tym dobra ochrona.

Pomyśl nad Eset Smart Security, też bardzo dobry, a prawie nie odczuwalny przy pracy na systemie.

Z tych wymienionych skłaniałbym się w stronę KIS