Jaki Pakiet Zabezpieczający jest najlepszy?(Ankieta)

Który z podanych Pakietów Zabezpieczeń jest najlepszy??glosujcie!!

Kaspersky IS

Panda Internet Security 2008

Ja bym proponował aby jeszcze podawać zalety i wady wybranego pakietu .

Według mnie najlepszym pakietem jest Kaspersky .

+Dobry skaner

+Nieskomplikowana obsługa

+Przyjemny dla oka ( chodzi o grafikę )

+Rzadko występują błędy

-Nie znam

Norton Internet Security 2008

  • Nie zamula systemu

  • Bardzo dobra wykrywalność zagrożeń

  • Bardzo dobra ochrona transakcji oraz ochrona danych.

  • ładny wygląd

  • korzystam z tego pakietu od ponad 2 miesięcy i narazie nie miałem żadnych problemów.

A gdzie opcja: pakiet złożony z zupełnie darmowych programów?

ah te pytanie już mi sie śni po nocach :stuck_out_tongue_winking_eye:

To zależy czego tak naprawdę potrzebujemy.

No ja wiadomo - stawiam na jakość G DATA Software! :stuck_out_tongue_winking_eye:

No ale żeby nie było! Doceniam również robotę jaką wykonują Rosjanie, są naprawdę dobrzy.

Ankieta jest nie kompletna, a nie Avira SecuritySuite i reszta? :slight_smile:

Już niedługo ma się pojawić darmowy także w firmach CIS ( Comodo Internet Security) i chyba napsuje ten pakiet trochę krwi płatnej konkurencji :stuck_out_tongue:

Ja miałem GDATA IS tylko w wersji 2007.Ma dobry skaner tylko troche powolny .i zwalnia kompa

Kaspersky 2009 - to co zmienili w sotsunku do wersji 7 to ogromny sukces. Przez okolo 5,5 roku jestem posiadaczem produktow tejże firmy i do tej pory się nie zawiodłem :slight_smile: Wersja 2009 ma dużo usprawnień i jest jeszcze bardziej skuteczniejsza. Silniki zostały zmodernizowane, o szczegółach można poczytać tutaj. Posiadam ten pakiet i polecam :slight_smile:

kasperski zamula i jest do bani miałem pande nie narzekałem spróbowałem kasperskiego-porażka! avasta teraz zainstalowałem i od razu wykrył trzy trojanki i pare zarażonych plików

Swiadczy to o twoim poziomie wiedzy. Nie umiesz skonfigurowac tylko jedziesz na fabrycznych. :slight_smile: Nie porownuj skutecznosci Avasta do Kasperskiego bo to tak jak porownywac malucha z mercedesem. Przetestuj wersje 2009 a nie od razu mowisz o swoich przezyciach z dawnych wersji.

bartek46op a czy ja pisałem na jakiej wersji jechałem?miałem 2009 i 2008 i chyba wiem jeszcze jak sie obchodzić z konfiguracją! a co do mojej wiedzy to mnie nie znasz! pisze to co sądze i tyle a każdy ma prawo sie wypowiedzieć

Kaspersky najlepszy ale miałem swego czasu ArcaVir i nie narzekałem :wink:

A co myślicie o tym darmowym antywirku?

Mam go zainstalowanego i wcale nie zamula komputera.

Ustawiłem go by działał w tle.

http://www.topshareware.com/Rising-Anti … -60692.htm

Tutaj nie chodzi o antywirusy tylko o pakiety zabezpieczające

jeśli obiecasz że zainstalujesz nasz pakiet raz jeszcze na świeżym systemie :slight_smile: udostępnię Ci darmowy klucz na 12 miesięcy żebyś przekonał się, że nasze programy są OK. problem jest w śmieciach po innych programach.

Zobacz:

http://moya.toya.net.pl/skaner/index.php?s=bf542a1baf237dfa227b9f15670aa63d&module=21ade5cfd28b2c2986e585e2525d6178&rid=225

fragment o obciążeniu kompa - cała prawda.

2009 będzie jeszcze lżejsza - tak na marginesie od 2005 nie zmieniliśmy na PL rynku wymagań sprzętowych. To że jakiś opłacony Pan napisze kilkaset razy że zamula nie znaczy że tak jest :wink: trzeba spróbować żeby się przekonać.

Cała prawda “Jeśli dobry antywirus nie obciąża to go nie ma lub ma wyłączone funkcje”.

Zainstalowałem g-datę is 2008 is i ją odinstalowałem, bo muuuli kompa, chciała mi jakiś plik ściągać z google i nie można było na nie wejść ( wiem, że to konfig, ale nie chciało mi się tyle szukać ), oraz ma słabego firewalla ( w porównaniu do outposta lista wykrywanych ataków g daty jest o połowę krótsza )

W dniu 16.06.2008 , o godzinie 14:51 został dopisany post przez Bóg

kupa śmiechu w tym filmie od G DATA Software Jeśli dobry antywirus nie obciąża to go nie ma lub ma wyłączone funkcje :smiley: Powiedz to avirze premium, której możesz ustawić wszystko na maxa i nie będzie mulić. Porównaj też testy wykrywalności (jest ich dużo na necie) , w których avira jest często pierwsza.