Jaki palmtop do 700 zł?

Witam ! Jaki polecacie palmtop do kwoty podanej w tytule ? Dodam , że będzie służył głównie jako nawigacja GPS .

Myślę że MIO P350 będzie najlepszym wyborem

Jeżeli ma to służyć głównie jako nawigacja to proponuje coś ze stajni tomtoma czyli w tej cenie tomtom one , kupisz gołego PDA do niego musisz dokupić mapy ,wydatek dodatkowo około 200-300zł czyli całość bedzie kosztować około 1000zł a ten 1000 to już bardzo dobry model tomtom one xl z wyświetlaczem 4,3 cala , oczywiście w tych cenach około 700zł masz tomtoma one z mapami i za 1000zł lepszy model z mapami europy zachodniej i środkowej.

To zależy czy głównie będzie służył do nawigacji, czy tylko. Alczan o.0 , jak będzie? Co jeszcze chciałeś robić na tym palmtopie?

głównie GPS .

A co jeszcze? Bo jak np. odtwarzanie mp3 czy dzwonienie, to w niektórych nawigacjach jest coś takiego i może taniej wyjdzie biorąc pod uwagę mapy tak jak pisał o tym Zbych1.

palm to również internet (np WiFi) e-maile, strony www, filmy, gry i inne tak że wg. mnie topowy palmtop będzie leszy od nawigacji satelitarnej…

Ja zainwestował bym choćby w ten: MIO

Dlatego pytam, czy te rzeczy będzie wykorzystywał Alczan o.0 , jak nie to po co przepłacać?

Kiedyś również potrzebowałem głównie nawigacji i wybór padł na palmtopa(asus 639) a obecnie z chęciom zamienił bym go na typową nawigacje dlatego że kożystanie z internetu na palmtopie jest nieporęczne , większa ilość stron nie jest przystosowana do mobilnych urządzeń z tak małym wyświetlaczem (3,5 cala)przeglądarki są bardzo ubogie niejednokrotnie nie chcą współpracować z “flshem” nawet skype czy pochodne GG sprawiają niemało kłopotu , obecnie oprogramowanie urzadzeń tomtom również posiada możliwośći odtwarzania muzyki, filmów i przeglądanie zdjęć jak również wykożystanie nawigatora sparowanego z telefonem jako urządzenie głośnowówiące czego nie da się zrobić z palmtopem.

Chyba że to jest tzw palmphone, który sam w sobie jest już telefonem. :slight_smile: