Jaki papier do drukarki

jaka jest dobra firma, papieru do drukarki? mam urządzenie wielofunkcyjne, czarno białe, laserowy.

A  masz coś specjalnego do  drukowania?

Jeżeli  nie to najtańszy z promocji  w  markecie.

 

Jeżeli  chcesz coś specjalnego  do  codziennego użytku:

http://www.europapier.com/pl/products/office/kserograficzne/polspeed

 

polecany do  laserówek:

http://www.europapier.com/pl/products/office/kserograficzne/pollux

nie mam nic specjalnego do drukowania.

 

dobra, coś wybiorę

Nie ma właściwie znaczenia. Pierwsze lepsze opakowanie z 500 arkuszami z Tesco czy innego hipermarketu się nada. 

W Tesco jest papier HP za 9.99 zł. W Carrefour jakiś no-name także za 9.99 zł.

Standardowa cena.

wiem, szukaliśmy i nie ma w tesco już tego papieru

Pewnie jest inny za 10 zł.

 

Albo jest inny za 9,90 zł

tego z tesco to nie polecam, jakoś sklejają mu się kartki i cena teraz poszła w górę, ryza najtańszej wersji (Bo są dwie) kosztuje tyle co papier innych lepszych marek

 

A to dziwne, gdyż od dawna kupuje papier TESCO i nigdy nie zaobserwowałem tego co twierdzisz.

już kupiliśmy papier hp w tesco, za 10 zł, znalazł się

Zawsze lepiej mieć w zapasie jakieś lepszy papier. Czasem trzeba jakiś dokument wydrukować, podanie itp. i wtedy się przydaje. Do byle czego w Auchan też bywają za 9-10 zł.

 

Już znawco ciebie chce widzieć jak rozróżniasz papier markowy za 10 zł i papier Tesco za 10 zł rozdzielony na ilość mniejszą ilość ryz i masz odpowiedzieć czy ryza którą oglądasz jest markowa czy Tesco-wa.

Właśnie nie wiem po co komu lepszy papier do podań, czy dokumentów :smiley: Zazwyczaj drukarki sobie radzą z najtańszym, więc jak się nie drukuje jakichś zdjęć czy innych cudów to nie ma sensu sobie głowy marką papieru zawracać xD

Szczerze mówiac, zawsze kupuję pierwszy lepszy papier - taki jaki wychodzi najtaniej. Nieraz miałam też ten z tesco i nie było żadnych problemów ze sklejaniem, podawaniem etc., więc jak dla mnie szkoda wydawać kasę na droższy.

@forest2014

Weź kartkę z Auchan a kartkę lepszego to zobaczysz że ten z marketu jest bardziej żółty i w dotyku szorstki. Nie jestem “ekspertem” jak to złośliwie napisałeś, tylko po prostu kupuję papier gdzie popadnie i czasem gołym okiem widać różnicę. Czasem - bo za 10zł też może się trafić coś dobrego.

 

Co do drukowania podań i CV na lepszym papierze to w szkole mi wmawiano, żeby używać dobrej jakości papieru bo to wpływa na ocenę naszej osoby a CV do ważniejszych firm warto drukować nawet na kredowym. Ile w tym prawdy to nie wiem. Jeszcze nie miałem okazji przyjmować CV od nikogo :smiley:

 

Dziwne, że mimo kupowania wielu papierów z sklepów specjalistycznych i z marketów nie zauważyłem żadnej różnicy.Pewnie dla Ciebie Tiger jest lepszy niż napój energetyczny z Biedronki (cena)

Przy drukowaniu tekstu i prostej grafiki trudno dostrzec różnicę między poszczególnymi producentami. Ewentualne różnice uwidaczniają się dopiero przy drukowaniu kolorowych, rozbudowanych wykresów i zdjęć, ale to już wiadomo, że do tego służą inne rodzaje papieru od najtańszych.