Jaki papier do drukarki


(pikaczu) #1

jaka jest dobra firma, papieru do drukarki? mam urządzenie wielofunkcyjne, czarno białe, laserowy.


(fiesta) #2

A  masz coś specjalnego do  drukowania?

Jeżeli  nie to najtańszy z promocji  w  markecie.

 

Jeżeli  chcesz coś specjalnego  do  codziennego użytku:

http://www.europapier.com/pl/products/office/kserograficzne/polspeed

 

polecany do  laserówek:

http://www.europapier.com/pl/products/office/kserograficzne/pollux


(pikaczu) #3

nie mam nic specjalnego do drukowania.

 

dobra, coś wybiorę


(Xemidra) #4

Nie ma właściwie znaczenia. Pierwsze lepsze opakowanie z 500 arkuszami z Tesco czy innego hipermarketu się nada. 


(Jaro070) #5

W Tesco jest papier HP za 9.99 zł. W Carrefour jakiś no-name także za 9.99 zł.


(Kpc21) #6

Standardowa cena.


(pikaczu) #7

wiem, szukaliśmy i nie ma w tesco już tego papieru


(Kpc21) #8

Pewnie jest inny za 10 zł.


(system) #9

 

Albo jest inny za 9,90 zł


(sbaaa) #10

tego z tesco to nie polecam, jakoś sklejają mu się kartki i cena teraz poszła w górę, ryza najtańszej wersji (Bo są dwie) kosztuje tyle co papier innych lepszych marek


(system) #11

 

A to dziwne, gdyż od dawna kupuje papier TESCO i nigdy nie zaobserwowałem tego co twierdzisz.


(pikaczu) #12

już kupiliśmy papier hp w tesco, za 10 zł, znalazł się


(matty24) #13

Zawsze lepiej mieć w zapasie jakieś lepszy papier. Czasem trzeba jakiś dokument wydrukować, podanie itp. i wtedy się przydaje. Do byle czego w Auchan też bywają za 9-10 zł.


(system) #14

 

Już znawco ciebie chce widzieć jak rozróżniasz papier markowy za 10 zł i papier Tesco za 10 zł rozdzielony na ilość mniejszą ilość ryz i masz odpowiedzieć czy ryza którą oglądasz jest markowa czy Tesco-wa.


(lith) #15

Właśnie nie wiem po co komu lepszy papier do podań, czy dokumentów :smiley: Zazwyczaj drukarki sobie radzą z najtańszym, więc jak się nie drukuje jakichś zdjęć czy innych cudów to nie ma sensu sobie głowy marką papieru zawracać xD


(crashbandicoot) #16

Szczerze mówiac, zawsze kupuję pierwszy lepszy papier - taki jaki wychodzi najtaniej. Nieraz miałam też ten z tesco i nie było żadnych problemów ze sklejaniem, podawaniem etc., więc jak dla mnie szkoda wydawać kasę na droższy.


(matty24) #17

@forest2014

Weź kartkę z Auchan a kartkę lepszego to zobaczysz że ten z marketu jest bardziej żółty i w dotyku szorstki. Nie jestem “ekspertem” jak to złośliwie napisałeś, tylko po prostu kupuję papier gdzie popadnie i czasem gołym okiem widać różnicę. Czasem - bo za 10zł też może się trafić coś dobrego.

 

Co do drukowania podań i CV na lepszym papierze to w szkole mi wmawiano, żeby używać dobrej jakości papieru bo to wpływa na ocenę naszej osoby a CV do ważniejszych firm warto drukować nawet na kredowym. Ile w tym prawdy to nie wiem. Jeszcze nie miałem okazji przyjmować CV od nikogo :smiley:


(system) #18

 

Dziwne, że mimo kupowania wielu papierów z sklepów specjalistycznych i z marketów nie zauważyłem żadnej różnicy.Pewnie dla Ciebie Tiger jest lepszy niż napój energetyczny z Biedronki (cena)


(Odyniec_Stary) #19

Przy drukowaniu tekstu i prostej grafiki trudno dostrzec różnicę między poszczególnymi producentami. Ewentualne różnice uwidaczniają się dopiero przy drukowaniu kolorowych, rozbudowanych wykresów i zdjęć, ale to już wiadomo, że do tego służą inne rodzaje papieru od najtańszych.