Jaki pasek do garnituru

Dostałem w prezencie pasek z klamrą i zastanawiam się czy będzie odpowiedni do garnituru. Zawsze miałem klasyczny na sprzączkę ale podobno takie z klamrą się lepiej prezentują. Jakie macie zdanie w tym temacie?

zależy jak wygląda taki pasek i do jakiego garnituru zamierzasz go nosić :wink:

Żaden. Teraz znów bardzo modne są szelki :wink: Zwłaszcza te zapinane na guziki. A jeśli już koniecznie musisz pasek, to taki którego sprzączka nie rzuca się w oczy… w sensie nie widać jej zbytnio na tle materiału spodni.

pokojnie możesz nałożyć do spodni garniturowych pasek z klamrą.Sam posiadam takie dwa i dobrze wyglądają. Klamra może byc albo srebrna albo miedziana
sklep-torebki.pl/blog/jak-wybierac-dodatki-wszystko-co-musisz-wiedziec-o-galanterii-meskiej
Zdecydowanie nie pasuje do spodni garniturowych pasek parciany ( niestety wiele osób o ty nie wie bo już kilka razy widziałem jak mieli na sobie własnie takie paski…).
No i najlepiej jest zainwestować w prawdziwą skórę bo jest o wiele bardziej wytrzymała od sztucznej skóry.

Jak dla mnie do garnituru najbardziej pasują klasyczne skórzane czarne paski bez żadnych udziwnień.