Jaki phenom do gierczenia

cześć mam płytę główną asusa m3n-hd/hdmi

padł mi procek chciałbym coś dokupić w przedziale około 600 zł :slight_smile: (więc przejście na intela nie wchodzi w grę :slight_smile:

myślałem o takim procku AMD Phenom™ II X4 Model 955 w testach nieźle wypada i podobno można go podkręcić

chodzi mi żeby był w miarę dobry do gier i żeby można go było troszku podkręcić :slight_smile:

podstawowa gra to wow podobno do niego trzeba dużo cashu 6 to max w amd :slight_smile:

poradźcie!! z góry dzięki :smiley:

nie sprawdziłeś specyfikacji swojej płyty nawet,bo nie wiesz że nawet nie obsługuje phenom II ani athlon II

a jednak obsługuje znalazłem złe info…sorki,myśle ten procek nie będzie zły sprawż jeszce athlony II

kolo w shopie mówił mi ze z nowym biosem który mam obsługuje

Jak to nie:

http://www.asus.com.pl/product.aspx?P_I … wPZxUK0wcU w specyfikacji są wszystkie procki z tego co widzę ;]

Wybrany phenom to bardzo dobry 4 rdzeniowy procesor ;] bierz wersję black jak chcesz podkręcać :slight_smile: Plus do oc przyda się jakieś wydajne chłodzenie :slight_smile:

Pamiętaj też aby sprawdzić jaką masz wersje biosu bo ten procek zadziała tylko na wersji 1903 lub wyższej :slight_smile: Ta wersja biosu wyszła 2009/06/12 póżniej było ich jeszcze sporo :slight_smile:

chłodzenie mam porządne zawala mi pół obudowy :slight_smile: bios też najnowszy 2703