Jaki pilot do sterowania PC?

Witam,

Ostatnio bardzo mi się spodobał temat sterowania komputerem zdalnie, czyli za pomocą pilota. Chciałbym więc sobie coś takiego kupić i wstępnie wybrałem ten. Max. mogę na niego wydać ok. 50zł. Tak więc czy ten pilot byłby dobry czy może warto wybrać coś innego? I jak to jest z tym zasięgiem, czy rzeczywiście te piloty mają taki zasięg, że nie trzeba nimi celować w nadajnik?

Z góry dzięki za wszelki propozycje.

ja Ci polecam tego maxtera http://twojepc.pl/artykuly.php?id=elmak_maxter - tu masz dobrą recenzje.

sam z niego korzystam i jestem zadowolony, ma masę funkcji i obsługuje wiele programów.

lukaszzek , a jak z zasięgiem w tym pilocie? Czy można wygodnie leżeć w łózku i sterować PC bez celowania w nadajnik?

jasne że można, byle by nadajnik nie był czymś zasłonięty. Możesz celować nawet w przeciwległą ścianę

Jeszcze mi się przypomniało jedno pytanie - czy można tym pilotem zmieniać piosenki (włączać kolejną, poprzednią), np. w WMP czy Winampie?

przeczytaj recenzje tego pilota, można nawet sterować kursorem. w wmp naturalnie da się wszystko, w winampie podobnie.

Ok, dzięki wielkie za pomoc :slight_smile: