Jaki płatny antywirus wybrać

Tym kryterium już spaliłeś poszukiwania na samym wstępie :stuck_out_tongue:

Nie ma takiego płatnego antywirusa, który po jednorazowym wykupieniu licencji uaktualniałby się dożywotnio. Musiałby kosztować niebotyczne pieniądze :smiley:

No niestety tak dobrze nie ma, ale może zainstaluj darmową Avirę, ma ten sam silnik co płatna, wykrywalność też niezła, niestety nie mam web i mail guarda.

NIS 2010, ale z tą dożywotnią licencją to ładnie żeś zagaił :wink:

A ja bym polecił Tobie darmowy AVG z dodatkiem LinkScanner. Kuzynka użytkuje już taki zestaw od dłuższego czasu i nie ma problemów z wirusami…

Polecam Kaspersky Internet Security. Używam Kaspra już od dawna i nie zawiodłem się jeszcze na nim. Możesz kupić sam antywirus, ale cały pakiet daje większe bezpieczeństwo.

Raczej rzadko zdarza się, żeby wirus spowodował uszkodzenie komputera.

Najlepszym antywirusem jest rozsądek przy korzystaniu z komputera. Jeśli będziesz wchodzić na strony XXX albo z crackami, raczej żaden antywirus tu nie pomoże.

Odnośnie tematu, to teraz napiszę na temat (wcześniej trochę mnie rozbawiła ta licencja) - jaki? Otóż masz choćby na dobreprogramy.pl ileś programów antywirusowych w wersji trial - pościągaj wypróbuj i ten który najlepiej będzie spełniał Twoje oczekiwania sobie potem zakup. Ja konkretnego Ci nie polecę, bo każdy ma inne upodobania i to co komuś służy i wydaje się wspaniałe, to dla kogoś innego będzie złomostwem - wypróbuj ileś potem kup ten co Ci będzie odpowiadał najlepiej i tak chyba będzie logicznie.