Jaki płatny antywirus wybrać

(fiesta) #1

Tym kryterium już spaliłeś poszukiwania na samym wstępie :stuck_out_tongue:

(Hitm3n) #2

Nie ma takiego płatnego antywirusa, który po jednorazowym wykupieniu licencji uaktualniałby się dożywotnio. Musiałby kosztować niebotyczne pieniądze :smiley:

(Gnom 24) #3

No niestety tak dobrze nie ma, ale może zainstaluj darmową Avirę, ma ten sam silnik co płatna, wykrywalność też niezła, niestety nie mam web i mail guarda.

(system) #4

.....

(ktośtam) #5

NIS 2010, ale z tą dożywotnią licencją to ładnie żeś zagaił :wink:

(Szczepaniakpila) #6

A ja bym polecił Tobie darmowy AVG z dodatkiem LinkScanner. Kuzynka użytkuje już taki zestaw od dłuższego czasu i nie ma problemów z wirusami...

(matio) #7

Polecam Kaspersky Internet Security. Używam Kaspra już od dawna i nie zawiodłem się jeszcze na nim. Możesz kupić sam antywirus, ale cały pakiet daje większe bezpieczeństwo.

(Kpc21) #8

Raczej rzadko zdarza się, żeby wirus spowodował uszkodzenie komputera.

Najlepszym antywirusem jest rozsądek przy korzystaniu z komputera. Jeśli będziesz wchodzić na strony XXX albo z crackami, raczej żaden antywirus tu nie pomoże.

(system) #9

Odnośnie tematu, to teraz napiszę na temat (wcześniej trochę mnie rozbawiła ta licencja) - jaki? Otóż masz choćby na dobreprogramy.pl ileś programów antywirusowych w wersji trial - pościągaj wypróbuj i ten który najlepiej będzie spełniał Twoje oczekiwania sobie potem zakup. Ja konkretnego Ci nie polecę, bo każdy ma inne upodobania i to co komuś służy i wydaje się wspaniałe, to dla kogoś innego będzie złomostwem - wypróbuj ileś potem kup ten co Ci będzie odpowiadał najlepiej i tak chyba będzie logicznie.