Jaki podać powód zwolnienia na rozmowie kwalifikacyjnej

Zwolniłem się z pracy za porozumieniem stron, bo nie potrafiłem sobie w niej poradzić. Jeśli na rozmowie padnie pytanie czemu mnie zwolnili to co najlepiej odpowiedzieć, żeby było to na moją korzyść ?? Bo jak powiem prawdę to pomyślą że nie potrafię nic robić i takiej osoby nie chcą.

No i co chcesz jeszcze dodawać , spokojnie nikt ci się nie będzie kazać spowiadać , a jak już ktoś będzie nalegał to sobie coś wymyśl , przecież w świadectwie pracy masz paragraf jak została rozwiązana poprzednia umowa , a nie to że sobie rady nie dałeś , więc nie ma się co bać i martwić.

Co do pracy to może ma ktoś jakieś namiary gdzie są przyjęcia w woj. śląskim najlepiej fizyczna żeby nie było wymagań. Z góry dzięki

soyer81zcie , polecam spacer do Urzędu pracy lub czytanie ogłoszeń w gazecie :slight_smile:

Lub po prostu osobiście odwiedź firmy które tam znasz i zostawiaj CV :stuck_out_tongue:

Tak własnie robie od dłuższego czasu ale nic z tego:( Jak życ ? nie wiem:(

Ja też byłem prawie od roku na bezrobociu i dopiero w tamtym tygodniu znalazłem prace, a dziś do mnie dzwonili z cukierni do której papiery składałem ze 2 miechy temu…

A i jeszcze jedno jak mówią że oddzwonią i np po miesiącu się nie odezwą to sam dzwoń i pytaj :wink:

Życzę powodzenia :slight_smile:

w Katowicach-Bogucicach jest firma ochrony osób i mienia “SOLID”.

Z tego co sie orientuję cały czas mają otwarty nabór.

Czy filia tej firmy znajduje się gdieś bliżej Zawiercia nie mam pojęcia.

hehe jak nie masz orzeczenia o niepelnosprawnosci to ciezko bedzie w solidzie sie zatrudnic :smiley:

Tu masz zawsze dużo głoszeń

www.gumtree.pl