Jaki polecacie lekki launcher z folderami?

(macios4) #1

Hej. Poszukuję launcher (na android 7.1) w którym można tworzyć foldery i w nich układać ikonki po swojemu. Pewnie takich launcherów jest trochę, ale zależy mi żeby był lekki, minimalistyczny, bez zbędnych bajerów, widżetów, bzdetów itp. Co proponujecie?

(Apostoł) #2

Ja bym zaproponował Nova Launcher, ze względu na to, że ma foldery, jest lekki i minimalistyczny… Ale ma bardzo dużo bajerów dostępnych w jego ustawieniach, można tam zmienić praktycznie wszystko, więc to akurat może Ci nie pasować. Ale spróbuj, bo to naprawdę jest najlepszy launcher w sklepie :stuck_out_tongue_winking_eye: Nie musisz ruszać tych opcji :wink:

(wojtekadams) #3

@Apostol1 dobrze gada! I ważne, że autor go ciągle rozwija.

(macios4) #4

Zainstalowałem Nova Launcher, ale nie mogę utworzyć foldera ani pogrupować ikon w “szufladzie” aplikacji. Na pulpicie nie chcę mieć ikon, ma być czysto. Chcę aby listę aplikacji (szuflada czy jak to się inaczej nazywa…) można było poukładac po swojemu i w niej właśnie utworzyć foldery. Jak mam to zrobić?

(wojtekadams) #5

Wejdź w Ustawienia Nova (aplikacja w szufladzie) -> menu Lista aplikacji -> Grupy na liście aplikacji
tam masz do wyboru tworzenie zakładek i folderów

(macios4) #6

Prime. Wersja płatna z tą funkcją 24zł. Jest coś darmowego??

(MartinaNeumayer) #7

Betę sobie weź. Jest pełna, tyle że w becie.
https://play.google.com/apps/testing/com.teslacoilsw.launcher

(macios4) #8

A nie ma czegoś innego podobnego lekkiego? Wolę coś stabilniejszego niż beta

(Semtex) #9

Nie sądzę abyś miał problemy na becie, moim skromnym Nova to najlepszy launcher na Andruta, możesz też sobie dodać Tesla Unread, będziesz miał powiadomienia na ikonach o ilości nieprzeczytanych/odebranych wiadomościach. Ja mam folder na doku, w którym trzymam komunikatory, nawet gdy są w folderze to mam na ikonie powiadomienie.
Poza tym Novę można wyrwać z przysłowiowe “0,10€” dosyć często. Ja dałem pełną sumę za prime i zrobiłbym to znowu bo jest tego warta :slight_smile:

(wojtekadams) #10

Beta nie ma żadnych problemów. Sam takowej używam

(MartinaNeumayer) #11

Zero problemów z betą. Ona jest po prostu częściej uaktualniana od wersji stable. I dostaje nowe opcje wcześniej, aniżeli tzw. stabilna. To w sumie takie najistotniejsze różnice.