Jaki polecacie lekki launcher z folderami?

Hej. Poszukuję launcher (na android 7.1) w którym można tworzyć foldery i w nich układać ikonki po swojemu. Pewnie takich launcherów jest trochę, ale zależy mi żeby był lekki, minimalistyczny, bez zbędnych bajerów, widżetów, bzdetów itp. Co proponujecie?

Ja bym zaproponował Nova Launcher, ze względu na to, że ma foldery, jest lekki i minimalistyczny… Ale ma bardzo dużo bajerów dostępnych w jego ustawieniach, można tam zmienić praktycznie wszystko, więc to akurat może Ci nie pasować. Ale spróbuj, bo to naprawdę jest najlepszy launcher w sklepie :stuck_out_tongue_winking_eye: Nie musisz ruszać tych opcji :wink:

1 polubienie

@Apostol1 dobrze gada! I ważne, że autor go ciągle rozwija.

Zainstalowałem Nova Launcher, ale nie mogę utworzyć foldera ani pogrupować ikon w “szufladzie” aplikacji. Na pulpicie nie chcę mieć ikon, ma być czysto. Chcę aby listę aplikacji (szuflada czy jak to się inaczej nazywa…) można było poukładac po swojemu i w niej właśnie utworzyć foldery. Jak mam to zrobić?

Wejdź w Ustawienia Nova (aplikacja w szufladzie) -> menu Lista aplikacji -> Grupy na liście aplikacji
tam masz do wyboru tworzenie zakładek i folderów

Prime. Wersja płatna z tą funkcją 24zł. Jest coś darmowego??

Betę sobie weź. Jest pełna, tyle że w becie.
https://play.google.com/apps/testing/com.teslacoilsw.launcher

2 polubienia

A nie ma czegoś innego podobnego lekkiego? Wolę coś stabilniejszego niż beta

Nie sądzę abyś miał problemy na becie, moim skromnym Nova to najlepszy launcher na Andruta, możesz też sobie dodać Tesla Unread, będziesz miał powiadomienia na ikonach o ilości nieprzeczytanych/odebranych wiadomościach. Ja mam folder na doku, w którym trzymam komunikatory, nawet gdy są w folderze to mam na ikonie powiadomienie.
Poza tym Novę można wyrwać z przysłowiowe “0,10€” dosyć często. Ja dałem pełną sumę za prime i zrobiłbym to znowu bo jest tego warta :slight_smile:

1 polubienie

Beta nie ma żadnych problemów. Sam takowej używam

Zero problemów z betą. Ona jest po prostu częściej uaktualniana od wersji stable. I dostaje nowe opcje wcześniej, aniżeli tzw. stabilna. To w sumie takie najistotniejsze różnice.

1 polubienie