Jaki polecacie model telef. do robienia fotek i filmów?

kup se lepiej jakiegoś złomka i kup zwykły aparat

Osobiście mam SE k750i robi naprawde dobre zdjęcia a i cena przyzwoita w granicach 600-700 zł. :smiley: :smiley: :smiley:

Jak chcesz to daj mi swojego maila a ja Ci podeśle fotki z k800i robione nocą

za dnia w pomieszczeniach i poza.Filmiki też Ci podeślę i będziesz miał z głowy.Tylko zrobione bez żadnych bajerów.Tam masz dużo ustawień do poprawiana jakości (balans bieli stabilizacja redukcja czerwonych oczu ostrość i jeszcze parę innych)

stary temat- ale w komórkach te megapixele sa jak megaherce w procesorach celeron :stuck_out_tongue: . liczy sie przede wszystkim optyka a tej w komórce to praktycznie nie ma, szum bedzie, małą szczegolowosc detali takze- bo ile moze zarejestrowac obiektyw wielkosci głowki od szpilki?(uzywam prawdopodobnie złych okreslen bo nie znam sie tak dobrze,czytałem jedynie o tym)

a co sądzicie o Samsungu D900??

SE K800i / SE K810i / SE K550i / N 73 Music Edition

napewno nic z nokii :roll:

Tak, twój e250 robi 100 razy lepsze foty niż N73 :wink:

He he he…

Nie ciesz się tak, twój ukochany N73 (którego oczywiście nie masz) nie robi tak porażających zdjęć, jak to niby wygląda.

Blackhawk N73 to dobry telefon ponieważ ma m. in. UMTS, dobry aparat 3.2 megapiksela, Symbiana. Jedyną jego wadą jest słabiutka jakość MP3 ( oczywiście w swojej klasie cenowej ) :slight_smile:

Wiem ponieważ mój wujek ma i dał mi się pobawić :smiley:

Ale osobiście ja wymagający nie jestem.

Mi pasuje jakość MP3 na moim Samsungu.

Oj mylisz się, przez moje ręce przeszło więcej telefonów niż ci się wydaje…