Jaki polecacie program do wymiany plików

Jaki polecacie program do wymiany plików co sądzicie na temat BitComet i Ares

Ja polecam eMule i Aresa.

Było wiele razy. Zerknij do forumowej wyszukiwarki.

Przykładowy temat:

viewtopic.php?t=199463

o.k dzięki

BearShare Ares

Ares

bitcomet, utorrent

Według mnie najlepszy jest BitComet, a do muzyki BearShare.

Ja polecam BitComet oraz Aresa.

Bardzo dobre programy do wymiany plików.

Windows: Ares, eMule, qTorrent

Linux: aMule, KTorrent

Ja polecam eMule, jednak trzeba się pilnować, żeby przypadkiem jakiejś "wkładki’’ nie ściągnąć :slight_smile: Możesz jeszcze wypróbować lphant.

:evil: Siema Powiem ci ze Ares ma niekiedy viruski jak i Emule. Pierwsze polecam ci aresa pobiera on super i ma duzo nawet plikow. Emule wydaje mi sie ze ma wiecej plikow ale powolej sciaga

Beduin , to już zależy od łącza, ile plików udostępniasz i czy masz HighID czy LowID.

Ja na LowID jeszcze nigdy nic nie pobrałem :lol:

Feelek , nie pobrałeś, bo jeśli masz LowID to musisz bardzo długo czekać, gdyż pierwszeństwo w kolejkach mają użytkownicy z HighID. dodam, że jest lekarstwo na LowID :slight_smile: przechodząc do tematu polecam jeszcze LimeWire.

Również polecam LimeWire, ale pobiera moim zdaniem bardzo dużo wirusów. Przynajmniej mi avira free najnowsza dość trochę wykrywa podczas pobierania.

Odradzam ściągania z programów p2p najlepiej ściągać z :

Rapidshare

Filefactory

Megaupload

Odsiebie

itd.

Z tego płyną same korzyści :twisted:

Oprogramowanie P2P - Zestawienie

Ta odpowiedź autora tematu oraz post kolegi Persifall wyczrepuje temat.

Proszę o powstrzymanie się przed powielaniem informacji, któe są już dostępne ne forum.

A co do BitComet to mam pytanie co znaczy tekst w oknie opcji :

Uwaga twoja prędkość jest mocno związana z prędkością ściągania jeśli nie będziesz niczego udostępniał innym oni też nie będą chcieli tobie czegokolwiek-jak wygląda sprawa co tak właściwie wysyłam i dlaczego moja prędkość ostatnio jest niska choć pliki są o.k.

A tak poza tym co znaczy pamiętaj utrzymuj torrenta otwartego przynajmniej 24 h po ściągnięciu.