Jaki Polecacie smartfon z androidem do 1000 złotych?

Czy lepszym pomysłem byłaby Motorola One Vision ? Co o niej myślisz?

Gdybym wybierał dla siebie telefon z tych dwóch wybrałbym Motorolę. Powody to: lepszy ekran (wyższa rozdzielczość), więcej pamięci na aplikacje, zdjęcia, dane bo aż 128gb a Samsung oferuje tylko 64. Zdecydowanie też za Motorolą przemawia lepszy aparat. Samsung tylko 25mpx na głównym aparacie a u Motoroli aż 48mpx. Więc sama specyfikacja przejawia się na korzyść Motoroli. Zanim dokonasz wyboru poczyta i pooglądaj recenzje na YT obu telefonów i zdecyduj. Jedyne co tak naprawdę ten Samsung ma fajnego do zaoferowania to ekran amoled - mnie jednak zniechęcałaby jego niska rozdzielczość.

A co sądzicie o Samsungu Galaxy M21? Zamierzałem kupić tę Motorolę,ale pewne osoby odradzają mi Motorolę i już sam nie wiem,co mam kupić .

Wrzuciłem wcześniej :slight_smile: parametry bardzo fajne i opinie też, bateria kosmos. Na papierze wygląda dobrze.

:+1:

Ten Samsung ma tylko 64 gb pamięci wbudowanej. Nie wiem,czy to wystarczy, jak zainstaluje wszystkie potrzebne mi aplikacje. W Samsungu nie idzie przenieść aplikacji na kartę pamięci.

Zastanów się czy nie warto podwyższyć budżetu o 200 zł i będziesz miał większy wybór jeżeli chodzi o telefon z większą pamięcią zarówno RAM jak i na dane.

Jak ogólnie się sprawują smartfony Motoroli,czy nie ma z nimi problemów? Zastanawiam się nad tą Motorolą,bo chyba nic sensownego nie znajdę. Znalazłem telefon od Samsunga Samsung SM-A515 Galaxy A51 ma 128 gb pamięci wbudowanej,ale kosztuje 1699 złotych, więc jak dla mnie to trochę za drogo. Nawet droższe telefony mają 64 gb pamięci wbudowanej . Żadnego Xiaomi bym nie chciał. Te telefony do mnie nie przemawiają

No i kupiłem Motorolę One Vision. Ma dość duży ekran. Bałem się,że przez to nie będzie się wygodnie z telefonu korzystać,ale korzysta się wygodnie. Ma więcej pamięci niż mój stary Samsung Galaxy J5 2016, ma dość dobry głośnik oraz aparat i kamerę . Widzę ,że chodzi płynnie. Ciekaw jestem na ile mi bateria w niej starczy. Na razie ciągle instaluje mi aktualizacje.

1 polubienie