Jaki polecicie głośnik przenośny?

Szukam i nie mogę znaleźć (może nie wiem gdzie szukać). Głośnik bezprzewodowy, przenośny, do 200 zł, z pamięcią na karty do 32/64GB, z możliwością ładowania telefonów typu iphone oraz z androidem, nie za wielkie, z radiem.
Zaproponujcie tak z 15/20 (o ile moje opcje obejmą takie sztuki) propozycji i sam się zdecyduję co będzie dla mnie najbardziej optymalne. Chcę zrobić prezent dziadkowi, więc nie musi być to jakoś zbajerowane.

Nie znam takiego co ładuje telefon. Jak jest, to na pewno nie będzie tak szybko jak z ładowarki. Mam Blaupunkt za niecałe 80 złotych i sprawdza się bardzo dobrze. Wszystko poza tym ładowaniem spełnia. Bateria wytrzymuje do 4 godzin, ale można równocześnie ładować i używać. Instrukcja obsługi jest dość jasna i zrozumiała. BLAUPUNKT BT04BL Niebieski Głośnik mobilny - ceny i opinie w Media Expert . Jest taki tani, bo to leżak magazynowy

Nie wiem czy coś takiego jest
Głośnik przenośny jak najbardziej
Głośnik przenośny z pamięcią pewnie też
Z możliwością ładowania telefonów i radiem to już bardziej stacja dokująca, ale one nie są przenośne oraz zwykle są pod konkretne modele.

Dla przykładu Stacja dokująca będzie miała głośnik, ładowanie oraz radio a może obsługę kart sd ale będzie pod konkretny model niekoniecznie na bluethooh

Nie wiem czy możliwe fizycznie jest zrobienie nie za wielkego głośniczka z funkcją ładowania telefonu, jeszcze nie wspominając o obsłudze kart oraz radiu

W teorii znalazłem coś takiego

ale w praktyce pewnie odradzałbym to kupować oraz jestem na 99% przekonany, że nie ładuje telefonu

Jakbyś chciał coś takiego mieć musiałbyś raczej zrobić specjalny case umieść w nim powerbanka a w drugiej części głośniczek oraz płytkę pcb która by rozdzielała prąd jak się ładuje do głośniczka i do powerbanka. Jeżeli chcesz zwykły głośniczek bezprzewodowy to weź JBL

Jeśli chodzi o głośnik z możliwością ładowania, to Fresh N Rebel kosztuje niewiele ponad 200 zł i ma funkcję powerbanku, z tym że źródłem jest tutaj telefon. Łączy się przez BT

Dzięki ludzie :wink: