Jaki polecicie laptop?

Panowie podpowiedzcie kobiecie jaki laptop warto kupić w przedziale 2500-3000 zł, aby posłuży jakiś czas przeważnie głównie służy dla mnie do pracy oraz przeglądania internetu. Ale co za tym przeglądaniem i zakupami jeszcze idzie, to dobry program antywirusowy. Koleżanka ostatnio mi wspominała o jakimś ale wyleciał mi z głowy i to nie był avast :stuck_out_tongue:

aby posłuży jakiś czas przeważnie głównie służy dla mnie do pracy oraz przeglądania internetu

HUAWEI MateBook D (53010CEP) i5-8250U 8GB 1000GB 128GB SSD GFMX150 W10 - 2999zł
To spokojnie, możesz mu zamontować dodatkowo w przyszłym roku drugą kość RAM 8GB żeby miał łącznie 16GB w Dual Channel.

Jak zwykle coś czego ktoś nie potrzebuje lub stare dziady, ehh…
Wg mnie to dla Ciebie w zupełności wystarczy.
Nieźle wygląda i będzie naprawdę szybki.


Mega szybki dysk SSD na m. 2, mocny procek 8 generacji i 8GB RAM w 100% wystarczą do tego co używasz. Dodatkowo jest leciutki bo 1,5kg.

Kupiłem dwa miesiące temu i szczerze polecam. Jestem bardzo zadowolony - Dell Inspiron 5570. Warto poczekać na promocję, gdyż ja go wtedy kupiłem za 2699, a teraz przekracza trochę wybrany budżet.

Dokładnie. Jest od groma laptopów od 2000 do 2500 z Win10, a każdy będzie dobry. Program antywirusowy? Żaden, WindowsDefender w zupełności wystarczy. Nie daj się nabierać na dodatkową ochronę.

  1. Kwota przeznaczona na zakup:
  2. Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość):
  3. Główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.)
  4. Wymagania specjalne (np. matowa matryca.):
  5. Osobiste preferencje:
  6. System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego)