Jaki pomysł na weekend we dwoje?

Witam panowie. Zbliżają się urodziny mojej wybranki. Spędzamy je w domu ale chciałbym jakoś ciekawiej zaplanować wieczór. Zrobię kolację oraz mam juz dla niej prezent. Potem będzie noc we dwoje. Zastanawiałem się nad jakimiś gadżetami czy też dodatkami. Czy macie moze jakieś dobre pomysły na to jak można byłoby bardziej podgrzać atmosferę?

Pozycja “na rodeo” bardzo podgrzewa atmosferę.

Rozmawiają dwie Rosjanki. Jedna się pyta drugiej:

  • Jaki rodzaj seksu preferujesz?
  • Ja lubię po bożemu, odpowiada, a ty?
  • Ja uwielbiam kochać się “na rodeo”.
  • Na rodeo, o co w tym chodzi?
  • Na początku, kocham się w pozycji na jeźdźca, potem po 20 sekundach mówię, że mam AIDS i próbuję się utrzymać.

Benzyna i zapałki, ew. ruska bania na dworze.

Bądź na czasie, po kolacji podgrzej atmosferę mówiąc, że ten wieczór we dwoje przeciągnie się na dwa tygodnie bo jesteś na covidowej kwarantannie i masz plusa. :wink:

Skoro zadajesz takie pytania to oznacza to tylko jedno. Jeszcze nie zasłużyłeś by bujać się na osiedlu z dupeczką.

Tak się za to zabierasz, że się nie zdziwię, jak zaprosisz na ten weekend też jej chłopaka, żeby on coś zrobił.

Ale się daliście wkręcić :slight_smile:

Nudno na kwarantannie :wink:

Dlaczego awatary niektorym poznikaly? :thinking:

Wiedz, że coś się dzieje…

1 polubienie

Ano, nawet zrzutów ekranu nie idzie załączyć do posta.

Faktycznie, chwilę temu musiałem skorzystać z imgura.

A admin śpi… :slight_smile:

1 polubienie

Testy na produkcji jak ęśąćż :smiley:

W pierwszej chwili myślałem, że to Firefox na FreeBSD odwala mi takie numery :smiley:

Pewnie źle uruchomili aktualizację do wersji 2.6.X i codziennie forum ma kilka razy czkawkę lub robi ją rejestracja nowej osoby.

Chyba jest jakaś poprawa, awatary wróciły :smiley:

Wracajac do tematu to trudno jest doradzić jak spędzić we dwoje weekend. Szczególnie w sytuacji jaka jest Nie wiem jak obecnie wygląda turystyka, czy mozna wybrac sie do jakichkolwiek obiektow turystycznych. Nie ma również możliwości skorzystania z restauracji. Polecam po prostu zamowić coś sobie do jedzenia do domu.

Ewentualnie przełożyć rocznicę i wybrac się we dwoje na weekend w jakieś fajne miejsce jak wszystko się już skończy.

Powiem Ci,ze to całkiem niezła opcja. Szczególnie,że bedzie to prezent nie tylko dla niej ale również i po części dla Ciebie. Jakiś czas temu również zastnawiałem się co kupić swojej dziewczynie na rocznicę oraz zorganizowałem taki wieczór. Była bardzo zadowolona. Z fajnych gadżeetów mogę polecić:

kajdanki

gry erotyczne

no i są jeszcze tabletki Cum on. Zwiększają odczucia ( to cos dla Ciebie, beziesz miał lepszą potencje).

Spa to faktycznie byłby fajny pomysł ale tak jak już pisałem spędzamy ten wieczór w domu tak więc niestety odpada… Może w przyszłym roku ale nie w tym :wink: Mam pracę tego dnia i moja laska równięż tak więc nie bedziemy mogli się wyrwać nigdzie w ciągu dnia. Będziemy wolni dopiero wieczorem tak więc automatycznie nigdzie nie będziemy mogli pojechać. W sumie coś na mocniejszą potencję by się nawet przydało. Gdzie konkretnie kupowałeś te tabletki Cum on?