Jaki prezent na komunię?

(Koalaaa) #1

hej,

noi pojawił się problem,

Musze isc w maju na komunie co sie wiaze z prezentem, powiedzcie mi co kupic 9 latce?

aparat fotograficzny moze byc? sam bede kupowal prezent wiec tez kosztami podzielic sie nie moge, ale znalazlem taki różowy, czy moze ma ktos inne pomysły?

http://www.vobis.pl/oferta/fotografia_c ... rebny.aspx

(slawex1983) #2

Aparat jest ok. Upewnij się, że nie dostanie więcej aparatów :slight_smile:

(Ali123) #3

A może lepiej dać kasę w kopertę.

(Wiktor 1996 96) #4

mój kuzyn w tamtym roku miał komunie to dostał kilka tysięcy stół piłkarzyki mp4 sony i aparat sony za kase kupił kompa ile masz kasy na prezent to wtedy się pomyśli może jak nie ma kompa to daj kase i uzbiera się kase na PC-ta

(folusek) #5

może telefon :slight_smile:

(Bambosz107) #6

Zawsze bezpiecznie jest dać kase w koperte, bo nie ma ryzyka że da sie taki sam prezent jak ktoś inny.

(slawex1983) #7

Poszaleliście z tymi kompami, telefonami itp.. Jest dużo innych fajnych rzeczy. Ja bym kupił po prostu coś ładnego. Może jakąś symboliczną pamiątkę. Na pewno nie chciałbym dostać komputera! Na cholere mi! :slight_smile:

(Sundaale) #8

Ja proponuje http://bi.gazeta.pl/im/7/6544/z6544007X.jpg

A tak bardziej serio, to co z tych dzieci wyrośnie? Kiedyś na komunie każdy chłopak dostawał zegarek, to było coś, myślałem wtedy, że jestem już dorosły ; ). Teraz, rozpieszcza się dziewięcio letnie dzieci aparatami, konsolami, komputerami itp... Dokąd zmierzamy? :confused:

(master of disaster) #9

Ja bym się najbardziej cieszył z kasy, dziecko sobie wtedy kupi co chce, a Ty się nie martwisz że się nie spodoba lub już ktoś kupi to samo ...

(folusek) #10

jasne rodzice wezmą kase z czegoś muszą pokryć koszty przyjęcia :wink:

(Wiktor 1996 96) #11

guciozal , ps2 to przeżytek lepiej np ps3 albo tańszego xboxa 360 arcade wersja bez HDD

(Sundaale) #12

folusek - prawda niestety przeważnie :p.

Wiktor - chyba nie zrozumiałeś.

(sosen86) #13

popieram dlatego prezent jest lepszym rozwiązaniem w większości przypadków

(fiesta) #14

I co jeszcze ??

Skuter, motor, auto, chatę ??

Kolejne targowisko próżności i popisy przed rodzinką kogo stać na lepszy prezent !!

Marne targowisko próżności !!

(klopas) #15

iPod-a nano 4g moze? Jest w kilku kolorach, rozowy tez jest... Tylko sprawdź czy nikt inny nie chce dac takiego samego prezentu... Bo z tego co slyszalem dawanie iPoda na komunie jest dosc popularne (bo to ladny odtwarzacz, nie jakies paskudne mp3 z tesco :stuck_out_tongue: )

Co do propozycji z konsolami...

Powiem jedno...

Chyba ************** :stuck_out_tongue:

I to jeszcze dziewczynie... Komp i net to najgorsze rzeczy jakie istnieja, uzalezniamy sie od nich, wiem z wlasnego przykladu... A z reszta przez takie debilne prezenty jak komp jest wiecej dzieci neo... A telefon? Na cholere 9latce telefon? Chyba piszecie co wy byscie chcieli xD

(Kinemator) #16

Proponuję książkę:slight_smile:

http://merlin.pl/Bog-urojony-okladka-tw ... 18273.html

(kijek) #17

To może wykup jej Micro$oft'a (jako firmę oczywiście)? Mnie po prostu dobija kupowanie takich rzeczy na komunię... Moim zdaniem powinno być to coś symbolicznego.

(Wojtek Net98) #18

Ja bym dał kasę. Wtedy kupi sobie co chce.

(Mk Md) #19

Ja bym kupił jakaś książke i dał troche kasy. Kupowanie jakiegoś drogiego prezentu jest bez sensu bo prezent może się nie spodobać, a książka jest uniwersalna, a za kase dziecko kupi sobie co będzie chciało. Tylko książke kup taka jakąś normalną jak już coś nie jakies barbie czy coś w tym rodzaju.:slight_smile:

(Syla98) #20

Zdecydowanie polecam pieniądze. Wtedy na pewno bedzie zadowolona i kupi sobie to na co będzie miała ochotę. A z niechcianymi prezentami jest różnie np. lądują na allegro.