Jaki prezent na komunię?

hej,

noi pojawił się problem,

Musze isc w maju na komunie co sie wiaze z prezentem, powiedzcie mi co kupic 9 latce?

aparat fotograficzny moze byc? sam bede kupowal prezent wiec tez kosztami podzielic sie nie moge, ale znalazlem taki różowy, czy moze ma ktos inne pomysły?

http://www.vobis.pl/oferta/fotografia_c … rebny.aspx

Aparat jest ok. Upewnij się, że nie dostanie więcej aparatów :slight_smile:

A może lepiej dać kasę w kopertę.

mój kuzyn w tamtym roku miał komunie to dostał kilka tysięcy stół piłkarzyki mp4 sony i aparat sony za kase kupił kompa ile masz kasy na prezent to wtedy się pomyśli może jak nie ma kompa to daj kase i uzbiera się kase na PC-ta

może telefon :slight_smile:

Zawsze bezpiecznie jest dać kase w koperte, bo nie ma ryzyka że da sie taki sam prezent jak ktoś inny.

Poszaleliście z tymi kompami, telefonami itp… Jest dużo innych fajnych rzeczy. Ja bym kupił po prostu coś ładnego. Może jakąś symboliczną pamiątkę. Na pewno nie chciałbym dostać komputera! Na cholere mi! :slight_smile:

Ja proponuje http://bi.gazeta.pl/im/7/6544/z6544007X.jpg

A tak bardziej serio, to co z tych dzieci wyrośnie? Kiedyś na komunie każdy chłopak dostawał zegarek, to było coś, myślałem wtedy, że jestem już dorosły ; ). Teraz, rozpieszcza się dziewięcio letnie dzieci aparatami, konsolami, komputerami itp… Dokąd zmierzamy? :confused:

Ja bym się najbardziej cieszył z kasy, dziecko sobie wtedy kupi co chce, a Ty się nie martwisz że się nie spodoba lub już ktoś kupi to samo …

jasne rodzice wezmą kase z czegoś muszą pokryć koszty przyjęcia :wink:

guciozal , ps2 to przeżytek lepiej np ps3 albo tańszego xboxa 360 arcade wersja bez HDD

folusek - prawda niestety przeważnie :p.

Wiktor - chyba nie zrozumiałeś.

popieram dlatego prezent jest lepszym rozwiązaniem w większości przypadków

I co jeszcze ??

Skuter, motor, auto, chatę ??

Kolejne targowisko próżności i popisy przed rodzinką kogo stać na lepszy prezent !!

Marne targowisko próżności !!

iPod-a nano 4g moze? Jest w kilku kolorach, rozowy tez jest… Tylko sprawdź czy nikt inny nie chce dac takiego samego prezentu… Bo z tego co slyszalem dawanie iPoda na komunie jest dosc popularne (bo to ladny odtwarzacz, nie jakies paskudne mp3 z tesco :stuck_out_tongue: )

Co do propozycji z konsolami…

Powiem jedno…

Chyba ************** :stuck_out_tongue:

I to jeszcze dziewczynie… Komp i net to najgorsze rzeczy jakie istnieja, uzalezniamy sie od nich, wiem z wlasnego przykladu… A z reszta przez takie debilne prezenty jak komp jest wiecej dzieci neo… A telefon? Na cholere 9latce telefon? Chyba piszecie co wy byscie chcieli xD

Proponuję książkę:)

http://merlin.pl/Bog-urojony-okladka-tw … 18273.html

To może wykup jej Micro$oft’a (jako firmę oczywiście)? Mnie po prostu dobija kupowanie takich rzeczy na komunię… Moim zdaniem powinno być to coś symbolicznego.

Ja bym dał kasę. Wtedy kupi sobie co chce.

Ja bym kupił jakaś książke i dał troche kasy. Kupowanie jakiegoś drogiego prezentu jest bez sensu bo prezent może się nie spodobać, a książka jest uniwersalna, a za kase dziecko kupi sobie co będzie chciało. Tylko książke kup taka jakąś normalną jak już coś nie jakies barbie czy coś w tym rodzaju.:slight_smile:

Zdecydowanie polecam pieniądze. Wtedy na pewno bedzie zadowolona i kupi sobie to na co będzie miała ochotę. A z niechcianymi prezentami jest różnie np. lądują na allegro.