Jaki procek. pod GIGABYTE GA MA770-UD3

Witam poszukuję procesora do tej płyty GIGABYTE GA MA770-UD3 , lub innej ale z podobnymi właściwościami i podobnej cenie , proszę o rozsądne propozycje :slight_smile:

Jak byś poszukał na gogle to byś znalazł tu masz link do strony możesz sobie wybierać do woli w procesorach do tej płyty http://www.gigabyte.pl/products/mb/cpul … d3_10.html

dzięki :slight_smile: a jakby już skladać kompa i taki zestaw :

  1. GIGABYTE GA MA770-UD3

  2. AMD Athlon 64 x2 6000 3.0 GHz

  3. Samsung Spin Point F1 750GB SATA/300 7200rpm 32MB

  4. 4 GB ramu 2x2gb

to jaki do tego zasilacz i jaka karta graficzna ? tak żeby było to dobre i wszystko mi bez problemu działało przez kilka lat :smiley:

AMD Athlon 64 x2 6000 3.0 GHz nie jest wart uwagi, lepiej kupić Athlona II X2 240 lub Phenoma II X2 550 wydajniejsze, chłodniejsze, lepsze o/c i mniejszy pobór prądu.

to już chyba nie wielka różnica to niech będzie w tym zestawie Athlona II X2 240 bo ten drugi jest trochę za drogi :smiley: No ale jaki zasilacz i karta , bo nie znam się za dobrze na tych sprawach :slight_smile:

Ile kasy na zasilacz i kartę ?

no nie mogę powiedzieć dokładnie ile bo nie mam tak wyliczonego na co ile kasy , no ale żeby było to już coś lepszego ale nie najdroższego , karta 1GB :slight_smile: a zasilacz to nie mam pojęcia :slight_smile: