​Jaki program afiliacyjny polecacie

W jakich systemach/programach partnerskich działacie? Gdzie macie największą konwersję? Interesuje mnie głównie branża turystyczna. Ewentualnie coś związanego z finansami, rtv i agd. Jakieś konkretne programy, na których wychodzicie najlepiej?

Ja jestem w Awin, to wcześniejszy Zanox. Są programy hotelowe, biur podróży, pod sprzęt również. W Awin kontakt masz w porządku, system działa bez zarzutu, funkcjonalności bardzo dużo, szybko akceptują zgłoszenia i wypłacają kasę w terminie. Ogólnie przy PP celujemy w znane marki - mając serwis tematyczny wyciąga się w taki sposób naprawdę solidną konwersję.

A w jakiej branży działacie? Co Awin ma ciekawego w temacie turystyki? Testowaliście jakieś programy z tej kategorii?

Branże te, które wymieniliśmy. Nasze doświadczenia są takie, że najlepsze zyski dają programy znanych marek. Z turystyki dobrze się wychodzi np. na Travelplanet. Akurat w tej branży nikt nie daje więcej niż oni, marka jest bardzo znana. Mój rekord to ponad 200 tysięcy sprzedaży w jeden miesiąc, a wiem, że można wyciągnąć jeszcze dużo więcej.

Wow, piękna kasa. To w Awin taki wynik? To daje prawie 5 tysięcy na rękę, mega kasa na jednym serwisie. Zarabiasz jeszcze na tym portalu na inne sposoby? Przyznaję, że liczby imponujące.

Najwięcej teraz działam na turystyce. Głównie z tego powodu, że jest sezon. I tak do końca sierpnia warto się na leadach turystycznych zdecydowanie skupić, bo jednak można wygenerować fajne wyniki sprzedażowe. Każda branża ma swoje okresy – np. na pożyczkach najlepiej się wychodzi przed świętami.

Jasne. Promujesz jeden konkretny program z Awin, czy jednocześnie różne?
W turystyce od mniej więcej 2 tygodni sporo się dzieje i tak będzie jeszcze przez 4 miesiące. Też chcę wyciągnać jak najwięcej leadów. Jeśli ktoś jeszcze działa, to pochwalcie się jakie macie wskaźniki konwersji - będzie nad czym pracować.

Ja działam najwięcej w programach retail. Ale też myślę o travel w sezonie. A zachęciliście mnie takimi imponującymi wynikami więc chyba spróbuję. Polecacie coś jeszcze poza Travelplanet?

Pytałem o to wiele osób, ale chyba Travelplanet ma najlepsze konwersje - są najbardziej znani na rynku, mają te ubezpieczenia od bakructwa biura i inne bajery, których mniejsze BP nie dają. I dlatego u nich ta konwersja trzyma się na tak dobrym poziomie. Oni chyba w PL to od lat są liderem pod względem sprzedaży.

Travel to dobra opcja teraz w wakacje. A co myślicie o programie hotels.com albo travelist? Ktos próbował?

Ma ktoś jakieś sugestie?