Jaki program anty spyware?

Siema.

Otóż poszukuje dobrego programu anty spyware/adware/malware itp.

Musi on mieć monitor w czasie rzeczywistym i najlepiej licencje trial aby to była jego pełna wersja.

Dodam że mam obecnie avasta wiec jest też ważne aby dobrze z nim współpracował :smiley:

Co możecie mi polecić???

darmowy Windows Defender lub Spybot Search&Destroy

Chyba chodziło ci o freeware. a-squarred jest dobry.

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … ntyspyware

Ja akurat polecam Ad-Aware

A-squared właśnie mam i kończy mi sie 30-dniowa licencja i szukam czegos z podobną licencją trial aby to coś wypróbować.

Ad aware też wg. mnie jest najlepszy ale chyba w wersji free nie ma monitora w czasie rzeczywistym a to jest dla mnie najważniejsze.

Więc jakie propozycje…???

a progrma Hitman 2 Pro używa do skanowania kompa silników kilku programów antyspyware. wg. mnie on jest najlepszy.

SpyBot S&D - włączysz TeaTimer i do przodu (monitoruje wszelkie zmiany w czasie rzeczywistym + ochrona IE) - osobiście używam go razem z AdAware 2007 :wink: (AdAware w wersji Home nie posiada skanera czasu rzeczywistego)

Jest najlepszy tylko dlatego, że korzysta z paru silników skanujących? Po co? Według mnie, lepiej jeden a porządny program. Może to być np AVG-Antispyware. Może przypadnie do gustu WEBROOT Spy Sweeper 5.5. W zasadzie od listopada wypadał bardzo dobrze w co-dwumiesięcznych testach programów anty-spyware.

Dzienks za rady.

Sciągne sobie AVG-Antispyware.

Mógłby mi ktoś dać linka do niego po polsku…