Jaki program antywirusowy wyrać?


(Trolix10) #1

Siema mam problem z wyborem programu antywirusowego.Obecnie mam AVASTA, ale on nie wykrywa niektórych wirusów. Chodzi mi oto aby nie zamulał kompa i wykrywał wirusy.Przesyłajcie linki. Z góry dzięki.


(pycia14) #2

Jeżeli chodzi o bezpłatny to będzie ciężko o dobry program :frowning:


(system) #3

BitDefender 10.247 Free Edition

Z programów free jest chyba najlepszy ale nie ma niestety skanera rezydentalnego


(Chillout) #4

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& ... tywirusowe

przy każdym masz napisane czy są darmowe, inne możesz przetestować.

Takich tematów było mnóstwo, przeszukaj forum.

I to nie ten dział.

Trochę samodzielności :slight_smile:


(Stukot13) #5

Też miałam kiedyś avasta, ale go odinstalowałam, bo stwierdziłam że się nie nadaje. Mam go w moim starym laptopie i tam działa bez zarzutu. Czasami do pewnych gazet komputerowych, nie będę tu robić kryptoreklamy, są dołączane pełne wersje różnych antywirusów. Zmieniłam avasta na pełną wersję jednego programu komercyjnego i nie narzekam. Zresztą możesz sobie zainstalować na próbę jakiegoś antywirusa, najlepiej jakiegoś znanego. Byleby tylko usuwał zagrożenia. Odradzam ashampoo antywirusa- był dołączony do jakiejś gazety, niby go zarejestrowałam, ale nie pobierał wcale aktualizacji baz wirusów.


(system) #6

Avira, f-secure, Kaspersky. :slight_smile: O innych nawet nie myśl [-X


(Michnt) #7

Proponuję użyć wyszukiwarki, takich tematów jaki stworzyłeś jest mnóstwo. I na pewno znajdziesz tam odpowiedź. Przejrzyj testy Chip'a i dostosuj program antywirusowy do swojego komputera. Każdy chwali to co ma. Pozdrawiam i proszę o zamknięcie bo takich tematów jest sporo. :?