Jaki program AV lub jednocześnie chroniący internet?

Witam

Jaki program AV lub jednocześnie chroniący internet, warto przetestować bo kończy mi się licencja na mój.

Pewnie wszystkie warto, ale jestem zielona i nie wiem czy np. Norton, ,czy AVG.

Chcesz chronić CAŁY internet ? (WoW)

(to było w związku z działem, niezbyt fortunnie dobranym do tematu)

Odpowiedź zaś brzmi: a to czego obecnie używasz nie sprawdziło się ?

Comodo Internet Security…ten pakiet jest darmowy i dosyć skuteczny, a do tego nie jest łakomy na zasoby (czyli RAM i CPU)

Oczywiście , że tylko to co przychodzi do mnie z sieci. Mam KIS 2013 i powiem tak ostania wersja 4190 jest gorsza niż pierwsza 2013 jaką zaproponowano. Chciała bym spróbować czegoś innego.

ja np używam comodo IS ale widzie że jestes kobietą i pewnie nieogarnieta w tych sprawach wiec comodo dla cb odpada nie dasz sb rady;]

zainstaluj sb darmowego AVG lub Avasta co tam ci odpowiada i jeszcze jak byś chciała zapore comodo czyli comodo personal firewall i bedzie ok:D

i tak podstawa to użytkowinik jak nie klikasz w co popadnie to sam avast nawet wystarczy;]

Koledzy pisali o darmowych rozwiązaniach - to ja napiszę o płatnych:

Niezależnie jednak od posiadanej ochrony, najważniejsza jest świadome używanie komputera (na początek wystarczy czytać uważnie komunikaty …).

Dodane 06.04.2013 (So) 10:09

-@kalina czekałem na to =D>. 1405 postów i

chyba przesadna skromność :slight_smile: . U mnie Avast od dawna sprawdza się doskonale.

Zielona tzn , że nie robiłam tego jeszcze i boję sie coś nawywijać.